Müge Anlı'da işlenen olayın katili araştırılıyor. Müge Anlı'da işlenen cinayette Erdal Sakız'ın katili sevgilisi Nergis mi? Yoksa oğlu Tuncay mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birbirinden enteresan olaylar işleniyor. Son olarak Müge Anlı'da Erdal Sakız'ın katili aranıyor. Erdal Sakız cinayetinin sır perdesi aralanıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'de Erdal Sakız'ın ölüm nedeni ve sebebi netlik kazanırken Erdal Sakız'ın cinayetini kim yada kimler işledi? Merak konusu şüpheli halen belli olmadı. Erdal Sakız cinayetinde 2 şüpheli olduğu söylenilebilir.

Bunlardan biri Erdal Sakız'ın oğlu Tuncay Sakız ve Özbek sevgilisi Nergis olduğu konuşuluyor.


ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen olayda yeni bir gelişme yaşandı. Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince 10 gündür her yerde aranan Erdal Sakız, Kurudere Mahallesi ile Hendek ilçe sınırı arasındaki Çamdağı ormanlık alanda aracının içinde tüfekle vurulmuş halde bulunduğu ortaya çıktı.    

2022 Katar Dünya Kupası'nın şarkısı Tukoh Taka Dinle Youtube 2022 Katar Dünya Kupası'nın şarkısı Tukoh Taka Dinle Youtube

Erdal Sakız'ın oğlu Tuncay Sakız ve Özbek sevgilisi Nergis şüpheli olarak gözüküyor.