Müge Anlı Necati Erçetin olayında son raunt! Emine Erçetin ve İrfan bey arasında şok eden tartışma! İşte, 22 Eylül 2022 Perşembe günü yaşananlar!

MÜGE ANLI’DA BİR GARİP OLAY

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programına eşi tarafından terk edilen Emine Erçetin damga vurmuştu. 40 yıllık eşi Necati Erçetin tarafından bir anda terk edilen acılı kadının stüdyodaki açıklamaları gündeme bomba gibi düşmüştü. ATV ekranlarının başarılı sunucusu Müge Anlı ise Necati Erçetin’e ulaşmış ancak karı-koca arasındaki anlaşmazlık tekrar patlak vermişti. İşte olayın detayları…

Müge Anlı ile Tatlı Sert bu hafta Necati ve Emine Erçetin çiftinin sıra dışı hikayesi ile gündeme geliyor. Eşinin evi terk ettiğini, onu bulmak istediğini söyleyen Emine Teyze canlı yayında Necati Erçetin ile yüzleşme yaşadı. Necati Beyin eşi hakkındaki açıklamaları ise büyük bir kaos başlattı. Kendisini evde köle Isaura gibi çalıştırıp tek kuruş vermediğini söyleyen Necati bey, eşi için 'Onu bir daha görmek istemiyorum. Onsuz daha mutluyum.' diyerek herkesi şoke etmişti.

‘EVLİLİĞİMİ KURTARMAK SANA DÜŞMEDİ’

Müge Anlı’nın programında 22 Eylül 2022 Perşembe günü Necati Erçetin olayı yeni bir gündem başlığı ile tekrar trend oldu. Eşinin baskıcı tutumundan dolayı evi terk eden Necati Erçetin'in yeğeni İrfan Bey de bugün olaya dahil oldu. Emine Hanım, kocasının 40 yıllık birikimlerini yeğeni İrfan'a verdiğini söyleyerek herkesi şoke etti. Emine Erçetin'in bu iddiasıyla birlikte Müge Anlı ile Tatlı Sert'e bağlanan İrfan beyden de bir açıklama geldi...

Kendisi hakkında ortaya atılan bu iddiaya yanıt veren İrfan Bey şunları söyledi:

"Ben hacı ağabeyi tehdit etmedim. Kahvede arkadaşlığımız vardı. Ailemle ve Necati abiyle yemek yedik. Ona saygısızlık etmedim. Ağabey mağdur durumda. Psikolojik bunalımda. Durumu iyi değil. Ben olmasaydım asıl yuvaları dağılacaktı."

Müge Anlı’nın Necati Erçetin ile ilgili ‘Olmayan şeyleri olmuş gibi anlatma huyu var mıdır?” sorusuna ise eşi Emine Erçetin şu yanıtı verdi:

"8 bin doları 2 tane kaynak parası ve jenaratör alması için İrfan'a verdi. Bu korona oldu, eşimi çağırıyor yanına. Kızı, gelini varken benim kocamı kullanıyor. Evliliğimizi düzeltmek sana düşmedi, önce sen kendi evini düzelt!" Bu sözlerden sonra Necati Erçetin de yayına bağlanarak İrfan beye para verdiğini açıkladı.