Müge Anlı Akülü Sandalye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müge Anlı Akülü Sandalye Başvurusu Nasıl Yapılır?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı engellilerle destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda proje ortaya çıkaran Müge Anlı ekibi ihtiyacı olanlara akülü ve tekerlekli sandalye temin ediyor. Müge Anlı akülü sandalye başvurusu nasıl yapılır? Akülü sandalye veya tekerlekli sandalye başvurusu! Müge Anlı akülü sandalye nasıl istenir?

Müge Anlı’nın yayında yaptığı yardımlardan sonra tekerlekli sandalye başvurusu en çok aranan ve merak edilen konulardan biri haline geldi. Bu konuda merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Yardımı İçin Nereye Başvurulur?

İster bağışçı ister tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan biri olun, her ikisi için de güvenli bir şekilde Müge Anlı programına başvurabilirsiniz. Tekerlekli sandalye bağışı yapmak isteyenler bunun yanında valilik, kaymakamlık, vakıflar, yardım dernekleri, Kızılay, Müge Anlı Tatlı Sert programı, belediye, hastane veya fizik tedavi merkezlerine bağış yapabiliyor. Yardımdan faydalanmak isteyenler ise söz konusu kurum ve kuruluşlara başvuruda bulunarak tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğunu bildirdiği halde gerekli geri dönüş sıra geldiğinde sağlanıyor.

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu Nasıl Yapılır?

ATV Müge Anlı İle Tatlı Set programına manuel veya akülü sandalye başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert tekerlekli sandalye bağışı yada başvurusu  için iletişim bilgileri:

Başvuru için: 0212 354 4425 – 0212 639 5017
E-posta: [email protected]

7/24 İhbar Hattı: 0530 151 3151

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER