1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Müge Anlı Fatma Çeri Olayı Ne? Kütahya’da Kaybolan Fatma Çeri’ye Ne Oldu ?

Müge Anlı Fatma Çeri Olayı Ne? Kütahya’da Kaybolan Fatma Çeri’ye Ne Oldu ?

ATV ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan programlarından bir tanesi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Mart 2021 yeni bölüme Fatma Çeri olayı damga vurdu. Bu yazımız da merak edenler için Müge Anlı Fatma Çeri Kimdir, Müge Anlı Fatma Çeri Olayı Detaylı, Müge Anlı Fatma Çeri ‘ye ne oldu gibi sorularınızın yanıtlarını hazırladık.

İddialara göre 67 yaşındaki Fatma Çeri, Kütahya’da kestane toplamak için çıktığı evine bir daha geri dönmedi. 3 aydan bu güne kadar yaşlı kadından haber alınamazken, gözü yaşlı eşi Müge Anlı’ya başvurarak aramaya başladı.Ailesi Fatma Çeri’yi aramak için Müge Anlı 2 Mart canlı yayınına konuk oldu.

muge anli fatma ceri olayi ne kutahyada kaybolan fatma ceri olayi nedir

Fatma Çeri’den 3 aydan bu güne kadar haber alınamazken, 67 yaşındaki kadının kaybolduğu tahmin edilen bölgede çobanlık yapan bir kişiden şüpheleniliyor. Ailenin kişiden şüphelenme nedeni ise Fatma hanımı 1 yıldan beri görmediğini söylemesi. Aile ise olaydan bir gün önce Fatma Çeri ve şüpheli kişinin karşılaştığını söylüyor. Diğer yandan olayın ardından şüpheli kişinin evinden kötü kokular yayıldığı da öne sürülüyor.

Müge Anlı Fatma Çeri bulundu mu?

Müge Anlı Fatma Çeri bulundu mu sorusunun yanıtı bugün Müge Anlı izleyicileri tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Kestane toplamak için sık sık evden çıkan kadın, son çıktığı gün eve dönmedi. Aile Fatma hanımdan bir haber alamazken, bütün köy ve jandarma ekipleri kadının kaybolduğu düşünülen bölgeyi adeta didik didik aradı. Ancak yapılan bütün aramalara rağmen kayıp kadından herhangi bir haber alınamadı.

Yorum Yap

Yorum Yap