Müge Anlı ile Tatlı Sert Gülseren Çınar Kimdir Kızı Yasemin Çınar kimdir olayı nedir vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müga Anlı ile Tatlı Sert programında detaylar ortaya çıkıyor. Çözülemeyen konular cinayetler araştırmacı gazeteci Müge Anlı tarafından detaylar ortaya çıkarılıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konu olan Gülseren Çınar kimdir Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Yasemin Çınar kimdir? Detaylar haberimizde sizlerle...

GÜLSEREN ÇINAR İNANÇ SÖMÜRCÜSÜNÜN ETKİSİNDE Mİ?

Yasemin Çınar'ın mal varlığını satıp kayıplara karışan annesi kayıpların bulunduğu tek adreste çıktı karşısına. 39 yıl sonra ilk kez bu kadar iyi olduğunu söyleyen Gülseren Çınar kızını çok üzdü.
Gülseren Çınar bulundu. Sanal arkadaşı için 20 milyonluk senet imzalamıştı Gülseren Çınar. Evlerini borçlarına karşılık satan annesinin bir dolandırıcılık yönteminin etkisi altında olduğunu düşünüyor Yasemin Hanım.

Sosyal Medya Ayağa Kalktı Gencin Midesinden Endoskopik Yöntemle Yılan Çıkarıldı Sosyal Medya Ayağa Kalktı Gencin Midesinden Endoskopik Yöntemle Yılan Çıkarıldı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Yasemin Hanım: " Sözde hacılar hocalar annemin mal varlıklarını sattırdılar iddiasında bulundu."