Müge Anlı Kebriye Hanım Kimdir, Kebriye Koç Neden Programdan Ayrıldı?

Müge Anlı Kebriye Hanım Kimdir, Kebriye Koç Neden Programdan Ayrıldı?

ATV ekranlarının en sevilen sabah programları arasında ilk sırada yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programın da çalışan Kebriye Hanım son zamanlar da arama motorlarında en çok aranan kelimeler arasında girmeyi başardı. Yeni sezonda program da görülmeyen Kebriye Hanım neden programdan ayrıldı, Kebriye Koç Hanım kimdir gibi sorularınızın yanıtını bu yazımız da bulabilirsiniz.

Hafta içi her gün ATV ekranlarında saat 10.00’de başlayarak 13.00’de son bulan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile ilgili uzun yıllardır görev alan Kebriye Koç’un ve 3 Muhabirin programdan ayrıldığı öğrenildi.

Müge Anlı Kebriye Hanım

Kebriye Hanım olarak Müge Anlı’nın hitap ettiği ve bilinen ismi Kebriye Koç olan yapımcı ve program sorumlusudur. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun senelerdir yapımcılık görevini üstlenen Kebriye Koç yani Kebriye Hanım, geçtiğimiz aylarda Müge Anlı’dan muhabirler Gizem Gündoğdu, Tuğçe Kocaman ve haber koordinatörü Gökhan Bektaş ile birlikte sessiz sedasız bir şekilde ayrıldı.

Kebriye Koç Neden Programdan Ayrıldı?

İşlenen konular ile ilgili detayları Müge Anlı’ya ulaştıran Kebriye Koç’un programdan neden ayrıldığı ise şu an için bilinmiyor. Kebriye Koç’un programın sonunda adının yazmaması da Kebriye Koç’un programdan ayrıldığını kanıtlamış oldu. Müge Anlı’dan bu ayrılığa ilişkin bir açıklama gelmezken, Kebriye Koç’un ayrılması nedeniyle ekibininde beraberinde ayrıldığı düşünülüyor.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER