Müge Anlı programına katılan Şahinde Karakılıç evlendi mi? Şahinde Karakılıç olayı nedir? Şahinde Karakılıç kimdir? Kaç yaşında nereli?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında farklı farklı konular ele alınıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Şahinde Karakılıç olayı vatandaşlar tarafından merak ediliyor.  Şahinde Karakılıç kimdir? nereli kaç yaşında?  Şahinde Karakılıç  olayı nedir? Detaylar haberimizde sizlerle...

Bir Peri Masalı Dizisine Yeni Oyuncu: Figen Kimdir? Bir Peri Masalı Dizisine Yeni Oyuncu: Figen Kimdir?

ŞAHİNDE KARAKILIÇ KİMDİR?
Şahinde Karakılıç 18 yaşında üniversite öğrencisidir. Burhan ise 19 yaşında hamburgercide çalışan bir gençtir. Şahinde Karakılıç çınarcık ilçesinde yaşarken Burhan İstanbul'da ailesiyle yaşamakta. Şahinde "Çok dersim var bitiremem, evleneceğim, gönlüm eğitimden değil evlilikten yana" diyerek ekran başındaki izleyicileri ve stüdyodaki herkesi şoke etti.

MÜGE ANLI ŞAHİNDE KARAKILIÇ - BURHAN AÇAR OLAYI 


18 yaşında Şahinde kendisinden 1 yaş büyük 19 yaşında Burhan ile evlenmek istediğini söyledi. İstanbul Esenyurt'ta sokakta bulunan Şahinde; okulu sevmediğini, aşık olduğu genç ile evlenmek istediğini söylüyor. Şahinde'nin ailesi kızının okulunu bitirmesini istese de Şahinde evlenmekte ısrar ediyor. Bugün yayınlanan Müge Anlı programında ise Burhan'ın babası yayına bağlanarak oğlu askere gitmeden nişan yapacaklarını daha sonra ise düğün için oğlunun askerden gelmesini beleyeceklerini açıkladı.