Müge Anlı'daki Ayşe Bağcı Olayı Nedir? Ayşe Bağcı Kimdir? Müge Anlı Ayşe Bağcı evine geri döndü mü? bu sorular vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

ATV'nin en sevilen programlarından Müge Anlı ve Tatlı Sert, deneyimli gazeteci Müge Anlı'nın ekranlarda sunduğu ilginç olayları konu etmeye devam ediyor. Müge Anlı bu hafta başında yeni sezona başladı. Dünden beri gündemde olan Ayşe Bağcı olayı merak ediliyor. Müge Anlı Ayşe Bağcı kimdir? Müge Anlı'daki Ayşe Bağcı olayı nedir?

Müge Anlı'daki Ayşe Bağcı Olayı Nedir?

ayse-bagci-olayi

Müge Anlı Tatlı Sert'te her gün izleyenleri şoke eden bir olay yaşanıyor ve Müge Anlı gün içinde ATV'nin en çok izlenenleri arsında yerini alıyor. Gösteri her gün saat 10:00'da yayınlanıyor ve her konu gündemde olmaya devam ediyor. Son olarak dün ele alınmaya başlanan Ayşe Bağcı olayı kamuoyunun dikkatini çekti. Peki, herkesin bilmek istediği Müge Anlı'da konuk olan Ayşe Bağcı kimdir? Müge Anlı Ayşe Bağcı Ne oldu? Ayşe Bağcı evine döndü mü? detaylar araştırılmaya başlandı.

MÜGE ANLI AYŞE BAĞCI KİMDİR?

ayse-bagci-kimdir

24 yaşında üniversite 3. sınıf öğrencisi olan Ayşe Bağcı, Konya'nın Çumra ilçesinde ailesiyle birlikte hayatına devam ediyor. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'nde ilahiyat öğrencisi olan Ayşe Bağcı, kaybolarak Müge Anlı'nın Tatlı Sert programında aranmaya başladı. Peki ya Müge Anlı Ayşe Bağcı? Ayşe Bağcı evine döndü mü?

Müge Anlı Kimdir ?


Müge Anlı (d. 19 Aralık 1973, İstanbul), Türk televizyon sunucusu ve gazeteci.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı.

Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.

Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.

Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Özel hayatı
2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı.Bu evlilikten 1 kızı oldu.