Müjdemi İsterim filmi sinema çekimi izle, Müjdemi İsterim filmi Kasım 2022 tarihinde vizyona giriyor. Müjdemi İsterim yeni gişe rekorları kırmaya hazırlanıyor.

Komedi filmi izlemeyi sevenlere yeni müjde geldi. Müjdemi İsterim filmi 18 Kasım 2022 günü vizyona girecek. Müjdemi İsterim filmini izlemek isteyenler google arama motorlarında da araştırmalarını hızlandırdı.

Müjdemi İsterim filmi konusu oyuncuları ve Müjdemi İsterim filmi ne zaman ( okubak.com'dasınız... ) vizyona gireceği merak edilmeye başlandı. Ahmet Kural'ın yeni filmi Müjdemi İsterim meraklı gözlerle bekleniyor.

Dizipal 427 com Güncel Giriş Adresi 2022 Dizipal 427 com Güncel Giriş Adresi 2022

Müjdemi İsterim filmi ne zaman vizyona girecek, filmin oyuncuları kim? Müjdemi İsterim filminin konusu ne?

Merakla beklenen neşe dolu komedi yapımı ‘Müjdemi İsterim’ filminin seyirciyle buluşmasına az bir zaman kaldı.

Filmin yıldızları Ahmet Kural ve Ecem Erkek’, ''Müjdemi İsterim'' için mikrofon başına geçti ve ‘Sigarası Yaldızlı’ isimli şarkıyı seslendirdi.

İşte, filmin başrollerinden gelen şarkıyla birlikte gündem olan Müjdemi İsterim filmine dair merak edilenler...

MÜJDEMİ İSTERİM FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı'nın yaptığı, senaryosunu ise Olcay Onur Kaya'nın kaleme aldığı neşe dolu komedi filmi 'Müjdemi İsterim', 18 Kasım'da vizyona girecek. 

FİLMİN OYUNCULARI KİM?

  • Ahmet Kural
  • Ecem Erkek
  • Mehmet Özgür
  • İlker Aksum

MÜJDEMİ İSTERİM FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Müjdemi İsterim filminde, üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin eğlenceli maceraları hikaye ediliyor.

FRAGMANI YAYINLANDI...