Nejat İşler Fenerbahçe tweet'i ile sosyal medyayı salladı! Ünlü oyuncu Twitter paylaşımları ile son dönemin en çok dikkat çeken isimlerinden biri. Bu kez, Alanyaspor galibiyetinin ardından takımını destekleyen İşler'den gelen son tweet, sosyal medyaya damgasını vurdu. İşte detaylar!

Ünlü oyuncu Nejat İşler Twitter paylaşımları ile gündemi sallamaya devam ediyor. Koyu bir Fenerbahçeli olan İşler, dün akşam Alanyaspor'u 5-0 skorla mağlup eden Kanarya için attığı tweet ile gündemde. İşte, Nejat İşler'in Fenerbahçe ile ilgili dillere destan paylaşımı...

NEJAT İŞLER’DEN FENERBAHÇE’YE TAM DESTEK

18 Eylül 2022 Pazar akşamı Süper Lig'de gerçekleşen Fenerbahçe - Alanyaspor maçını 5-0'lık skorla farklı kazanan sarı-lacivertliler oldu. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olarak bilinen ünlü oyuncu Nejat İşler Twitter hesabından bu görkemli galibiyet ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Nejat İşler Fenerbahçe sözleri ile güne damga vurdu. Sosyal medyada sayısız yorum alan o tweet, binlerce kişinin katılımıyla büyük bir etkileşim başlattı. İşte, Nejat İşler'in "Fenerbahçe Cumhuriyeti..." diye başlayan o tweet'leri...

Nejat İşler'in Fenerbahçe ile ilgili yaptığı paylaşımlar sosyal medyada dev bir yankı uyandırdı. İşte, rakibini kendi evinde 5-0 mağlup eden sarı lacivertlilerin en büyük destekçisi olan İşler'in o paylaşımları ve sosyal medyada gelen tepkiler...

Usta oyuncu Nejat İşler Fenerbahçe paylaşımlarında daha önce aynı sözleri kullanan İslam Çupi'den esinlendi. Tweet'inin sonuna da 'İslam Çupi' notunu ekledi. 

"Türkiye'de Fenerbahçe Cumhuriyeti sağlıklı, başarılı ve ilkse, bu ülkede her şey mutlu ve huzurludur. Esnafın yüzü güler. Perakendeci ve toptancıların tezgahında mal kalmaz. Tiyatrolar, sinemalar, sazlar, barlar, meyhaneler fuldur. Statlar Türkiye'nin her vilayetinde lebaleptir.

Fenerbahçe gittiği her kente kendi ile birlikte büyük bereketini götürür. Kötü (!) uğurlanmasına rağmen.

Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa, Türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür.

Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz. islam Çupi."

Gelen yorumlardan bazıları...
"Bu fenerliler siyasetçisinden sanatçısına böyle olmak için özel çaba mı sarfediyorlar acaba? İçlerinde bir tane makul adam yok, hepsi rambo okan seviyesinde."
"Fanatizm aptallıktır. yanlış hatırlamıyorsam geçen sefer fazıl say'ın da abuk subuk hareketleri vardı maç izlerken. göğsünde kartal dövmesi taşıyan biri olarak söylüyorum. futbolu izleyin sevin oynayın ama din haline getirip tapmayın."