Netflix platformunda yayınlanan Dizi 1899 1.bölümü tek parça full izleme linki. 1899 Dizisi tüm bölümleri izle.

Netflix platformunda yayınlanan yeni dizi 1899 en çok konuşulan diziler arasında yerini aldı. Netflix platformuna bugün giriş yapan yeni dizi 1899 bölümleri google arama motorlarında sıklıkla araştırılıyor. Netflix 1899 dizisi 1. bölümü altyazılı Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

NETFLİX 1899 DİZİSİ 1.BÖLÜM FULL İZLE

1899 dizi konusu yapımın ilk sezonunun yayımlanması ardından gündeme geldi. Emily Beecham ve Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann gibi isimlerin başrolde yer aldığı yapım, bu yıllarda New York'a doğru yola çıkan bir göçmen gemisinde yaşananları anlatacak. 1899 dizi oyuncuları şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başladı. İşte, 1899 konusu ve oyuncu kadrosu hakkında merak edilenler…

1899 KONUSU NEDİR?

1989, Amerika'ya doğru yola çıkan ve bu yolculuk esnasında hayatları değişen Avrupalı göçmenlerin hikayesini konu ediyor. Avrupa'nın farklı bölgelerinden bir araya gelen insanların büyük umutlarla çıktıkları bu yolculukta onları türlü zorluklar bekler. Yeni yüzyıla ve kendilerini bekleyen yeni hayata yaklaşmakta olan insanlar, okyanusta sürüklenen bir göçmen botuyla karşılaşırlar. Bu beklenmedik durum onların hayatlarının değişmesine, korkunç bir kabusun içine sürüklenmelerine neden olur.

1899 OYUNCULARI

Emily Beecham

Aneurin Bernard

Andreas Pietschmann

Miguel Bernardeau

Jose Pimentao

Netflix 1899 Dizisinin Konusu Nedir? Netflix 1899 Dizisinin Konusu Nedir?

Isabella Wel

Gabby Wong

Yann Gael

Mathilde Ollivier

Jonas Bloquet

Rosalie Craig