Netflix Türkiye’de Olmayan İçerikler Neler, Netflix Türkiye’de Olmayan İçerikler Nasıl İzlenir ?

Netflix Türkiye’de Olmayan İçerikler Neler, Netflix Türkiye’de Olmayan İçerikler Nasıl İzlenir ?

Son yılların en popüler online dizi ve film izleme platformu olan Netflix’de en çok merak edilen konulardan bir tanesi Türkiye’de olmayan dizi ve filmlerin nasıl izleneceği oldu. Bu yazımız da merak edenler için Türkiye’de yasaklanan Netflix içeriklerini nasıl izleyebileceğinizi sizler için hazırladık…

Türkiye’de Olmayan Netflix İçerikleri Nasıl İzlenir?

Türkiye'de Olmayan Netflix İçerikleri

1) Smartflix Bölgenizi Kontrol Edin

Smartflix değiştirebilir ve istediğiniz içeriğin mevcut olduğu bölgeleye göre ayarlayabiilrsiniz. Dizüstü bilgisayarınızda izliyorsanız Smartflix.io’da bulunan Smartflix uygulamasını deneyebilirsiniz .

2) UnoDNS

Netflix veya YouTube gibi içerik sağlayıcıları ABD’den veya seçtiğiniz başka bir ülkeden geldiğinizi gösteren, yükleyebileceğiniz birkaç program vardır. Bunlardan en bilinen ve en popüler olanı muhtemelen UnoDNS’dir.

UnoTelly UnoDNS, Netflix, Hulu, Spotify ve diğer bölge kilitli kanallar gibi çevrimiçi hizmetleri kullanmanıza izin verir. İster Windows, Mac veya Linux’ta olun PC’nizde çalışır ve ayrıca iPhone, iPad, Android ve popüler oyun konsollarının çoğunda çalışır.

3) TunnelBear

En iyi seçenek muhtemelen bir VPN hizmetine kaydolmaktır – bu sadece bölgenizi değiştirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda verilerinizin ISS’nizden bile gizli kalmasına yardımcı olur; bu, birinin ziyaret ettiğiniz siteleri izlemesini engellemek veya göz atmanıza ek bir koruma katmanı eklemek için kullanılabilir.

Yükledikten ve çalıştırdıktan sonra, bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçersiniz ve ardından Netflix’i veya başka bir uygulamayı çalıştırabilir veya herhangi bir web sitesini normal şekilde açabilirsiniz.

Bunlar, istediğiniz herhangi bir bölgeden Netflix izlemek için bulduğumuz en kolay ve en güvenilir üç yöntemdir.


Netflix Türkiye’de bazı dizi ve filmler neden yok?

Netflix, herhangi bir filmi yayınlamak için o filmin lisansına sahip olmak zorundadır. Filmler ve diziler için de tüm ülkelerde geçerli tek bir lisans ne yazık ki yok. Şirket tek bir filmi yayınlamak için onlarca ülkede resmi başvuru yapmak, bun lisanslar için ücret ödemek zorunda. Bu da ilgili ülkelerdeki maliyetlerini yukarı çekiyor. Maliyetler artınca da doğal olarak abonelik ücretlerini artırmak zorunda kalıyor. Kimse ayda 100-150 TL’ye Netflix’i tercih etmeyeceği için bazı diziler ve filmler için ülkemizde lisans maliyeti yapılmıyor, böylece abonelik ücreti düşük seviyede tutuluyor.


Netflix Türkiye’de olmayan dizi ve filmler:

Filmler:

Schindler’s List
Goodfellas
God’s Little Village
Parasite
Leon: The Professional
Terminator 2
American History X
Whiplash

Diziler:

Fargo
The Office (ABD)
Friends
Arrested Development
Dexter
Adventure Time
Shameless (ABD)
Doctor Who
Hannibal
Wentworth

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER