Çoğunlukla instagram üzerinde yayınladığı videolar ile bilinen Nihal Kanık "ojemrujumrimelim" kullanıcı ismi ile ünlenmiştir. Peki "ojemrujumrimelim" Nihal Kanık kimdir, kaç yaşındadır ve Nihal Kanık estetik oldu mu ? Yapmış olduğu paylaşımlar ile oldukça sevilerek takip edilmeye başlanılan Kanık bir anda viral olmuştur. Güzelliğinin yanı sıra paylaşımları ile de beğenilen sosyal medya fenomeni güzelin takipçileri ise hayatını merak etmeye başladılar bile.

Nihal Kanık Kimdir ?

Makyaj ve cilt bakımı tüyoları ile yüksek bir takipçi kitlesine ulaşan Nihal Kanık, 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir ve işletme bölümü mezunudur. Radyo ve Televizyon bölümünde yüksek lisans yapan başarılı sosyal medya fenomeni 16 sene haber spikeri olarak çalıştıktan sonra doktora eğitimi için İstanbul’a taşınmış fakat eğitimle ara vermek zorunda kalmıştır. Hayatına "İnfluencer" olarak devam eden başarılı sosyal medya fenomenini "Ojemrujumrimelim" kullanıcı isimli sosyal medya hesabı ile makyaj ve cilt bakım tüyolarını sunuyor. Hayatına İstanbul’da devam eden Kanık aslen Ankaralıdır. 3 kardeş oldukları bilinen başarılı sosyal medya fenomeni bir ablası ve bir erkek kardeşi vardır. Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında estetik yaptırıp yaptırmadığına dair sorular sorulmaya başlanması üzerine başarılı sosyal medya fenomeni burun estetiği olduğunu fakat onun dışında "botoks ve başka estetik" yaptırmadığını dile getirmiştir. [caption id="attachment_11713" align="alignnone" width="1200"]nihal kanik kimdir nihal kanik kimdir[/caption]

Nihal Kanık kaç yaşında ve Nereli ?

1982 yılında dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 38 yaşında. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni Kanık aslen Ankaralıdır.

Nihal Kanık Estetik Oldu mu ?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında estetik yaptırıp yaptırmadığına dair sorular sorulmaya başlanması üzerine başarılı sosyal medya fenomeni burun estetiği olduğunu ancak onun dışında botoks ve başka estetik yaptırmadığını dile getirmiştir.