Sağlık

Nimes Combo Jel Ne İşe Yarar, Nimes Combo Jel Nasıl Kullanılır ?

Bir çok kişinin kireçlenme, bel sırt ve boyun ağrıları için kullandığı son zamanların en çok kullanılan kremi Nimes Combo Jel sizlerle...

Bir çok kişinin ağrı kesici olarak kullandığı Nimes Combo Jel, kireçlenme, bel sırt ve boyun ağrıları için doktor tavsiyesi ile kullanılıyor. Bu yazımız da söylediğimiz sıkıntılardan muzdarip olanlar için Nimes Combo Jel kullanımını ve merak edilen diğer soruların yanıtlarını arıyoruz…

Nimes Combo Jel uygulandığı bölgede kas gevşetici ve ağrı kesici bir etki gösteriyor. Eklemlerde kireçlenme ve harabiyet, eklem dışı romatizma ve omurganın (boyun, bel, sırt bölgesi ) ağrılı kas kasılmalarının (spazmlarının) tedavisinde; kaza veya spor yaralanmalarına bağlı burkulma, incinme ve ezilme sonucu gelişen ağrılarda ve ortopedik ameliyat sonrası ağrılarda kullanılmaktadır. Sadece eczanelerde bulabileceğiniz bu jel, son zamanlar da faydalarından ötürü çok daha fazla kullanılmaya başlandı.

İlgili İçerik; Bengay Krem Ne İşe Yarar, Bengay Krem Kullanım Şekli ve Fiyatı

Nimes Combo Jel
Nimes Combo Jel Kullanımı

2012 senesinden bu yana eczanelerde satışı yapılan bu jel, ilaç yutmak istemeyenlerin imdadına yetişiyor. Osteoartrit yani kireçlenme tedavisinde kullanılan Nimes Combo Jel, burkulma, incinme, ezilme gibi durumların sonrasında da uygulanabilir. Ağrılı kas kasılmaların semptomatik tedavisinde sıklıkla uygulayabilirsiniz.

Kullanırken kesinlikle cilt bölgesini hava geçirmeyen kapatıcı bandajlarla sarmayın. 15 yaşın altındaki ergenlerde ve çocuklarda kullanılmamalıdır. Tedaviniz sırasında kaşıntı, kızarıklık, yanma, deri iltihabı ve egzama durumlarından herhangi biri gelişirse, ilacın kullanımını bırakıp doktorunuza başvurun.

NİMES COMBO JEL KULLANIMI NASILDIR?

Kesinlikle doktorunuz nasıl kullanmanız gerektiğini önerdiyse o şekilde kullanın. Diğer türlü kullanacaksanız jeli tedavi edilecek bölgeye yeterli miktarda ince bir tabaka halinde sıkın. Hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Kesinlikle kuvvetli bir şekilde ovarak sürmeyin. Günde 3-4 defa uygulanabilir.

NİMES COMBO JEL GÜNCEL FİYATI

Reçeteli ya da reçetesiz eczanelerde satın alabileceğiniz Nimes Combo Jel, Sgk tarafından karşılanan ilaç grubuna girmektedir. 2020 fiyatı ise 38.53 liradır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu