Nusret Kendisine İkizi Kadar Benzeyen Kardeşi Özgür Gökçe İle Rakip Oldu

Nusret Kendisine İkizi Kadar Benzeyen Kardeşi Özgür Gökçe İle Rakip Oldu

Dünya genelinde çektiği videolar ile büyük bir sosyal medya fenomeni olan Kasap Nusret Gökçe’nin kendisine ikizi kadar benzeyen erken kardeşi Özgür Gökçe görenleri hayrete düşürdü.

Hazırladığı et yemeklerine tuz serpme hareketi ile Dünya genelinde büyük bir şöhrete kavuşan Nusret Gökçe’nin kendisi gibi kasap olan erkek kardeşinin pozları sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Kardeşlerin birbirine olan benzerlikleri ise herkesi şaşkına çevirdi.

“Rakip Oldular”

Dünyanın hemen hemen bir çok ülkesinde mekanı bulunan Nusret’in erkek kardeşi Özgür Gökçe, kendi camiasında Sultan Chef olarak biliniyor. Sultan Chef, seneler önce Türk menşeili bir şirket ile anlaşarak Kuveyt’teki restoranın başına geçti. Kuveyt’te “Sultan Cheff” olarak açılan restoranda et pişirip herkesin gönlünü kazanan Özgür Gökçe, abisine de rakip oldu.

İki erkek kardeşin birbirine olan benzerliği ise görenleri şaşırttı. İkiz kadar benzeyen iki kardeş, verdikleri pozlarla da adlarından söz ettiriyor.

İşte Nusret Gökçe’nin ikizi kadar benzeyen kardeşi Özgür Gökçe:

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER