İzleyicileri üzecek bir haber geldi! Gündüz kuşağı programlarından birisi ekranlara veda ediyor. Peki o program hangisi?

Bu programlar kuşkusuz reytingleri de alt üst etti. Ancak alınan bilgilere göre, sonunda bu isimlerden birinin final yapacağı açıklandı. Reyting canavarı tarafından yenilgiye uğratılan hangi program şimdi ekranlardan ayrılıyor? Edinilen bilgilere göre, reytinglerde beklenen başarıyı elde edemeyen "Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya" programı final kararı verdi. Edinilen bilgilere göre, bu sezon FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ünlü psikolog Esra Ezmeci'nin sunuculuğunu yaptığı programla ilgili son kararı kanal yönetimi verdi.

7 Ekim 2022 Cuma günü, programın son bölümü, reyting canavarına yenik düşmeden önce izleyicilere veda edecek. Fulya Öztürk'ün geçtiğimiz sezon FOX TV'de yayınlanan "Fulya ile Umudun Olsun" programını sunmaya başladığını hatırlarsınız. Öztürk, muhabirlik ve gazetecilik günlerini sık sık özlediğini ve bu programı sonlandıracağını açıkladı. Bu vedanın ardından Fulya Öztürk'ün yerini Esra Ezmeci aldı ve programı yeni bir isimle ama aynı amaçla başlattı. Fulya Öztürk'ün ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe lisanslı psikolog Esra Ezmeci'nin de katıldığını hatırlayacaksınız. Sonuç olarak, FOX TV'nin gündüz macerası sona erdi.

Müge Anlı Erdal Sakız'ın katili Kim? Nergis mi? Tuncay Mı? Müge Anlı Erdal Sakız'ın katili Kim? Nergis mi? Tuncay Mı?

s-17bddef9f4f86cfaf95761db9265762dfcc23c39

Müge Anlı’nın Bir Rakibi Daha Eleniyor

Gazeteci Fulya Öztürk'ün ayrılmasının ardından FOX TV ekranlarında ekrana gelen "Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya" programını sunmaya başlayan psikolog Esra Ezmeci, reytinglerde beklenen tepkiyi alamayınca yarın final bölümüyle ekranlarda olacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına rakip olarak gösterilen bir başka program da final yapıyor.

Yarın Son Bölüm Yayınlanacak

Alınan bilgilere göre, program reytinglerde gerekli başarıyı yakalayamayınca kanal yönetimi araya girerek final yapma kararı aldı. Yeni yayın dönemine başlayan program, 7 Ekim 2022 Cuma günü televizyonda son kez ekrana gelecek. Bir süredir gündüz kuşağında yayın yapan gazeteci Fulya Öztürk'ün yerine programı sunan psikolog Esra Ezmeci aslında seviliyordu. Öztürk, önceki kariyerine devam etmek için programdan ayrılma kararı aldı. Çok iddialı bir başlangıç ​​yapan ve sosyal medyada hatırı sayılır bir takipçi kitlesi edinen Esra Ezmeci daha fazla tutunamadı.