1. Ana Sayfa
  2. Sağlık
  3. Oksizinc Krem Ne İşe Yarar, Oksizinc Krem Nasıl Kullanılır ?

Oksizinc Krem Ne İşe Yarar, Oksizinc Krem Nasıl Kullanılır ?

Uzman doktorların tavsiye ettiği Oksizinc krem, cilt sorunları için son zamanlarda kadınların en çok kullandığı kremler arasında yer alıyor. Cildinizi güzelleştirmek, lekeleri hem de renk tonunu eşitlemek için son zamanların en popüler ürünü Oksizinc kremi kullanabilirsiniz.

Oksizinc krem, pek çok cilt sorununa karşı etkili bir kremdir. Paraben içermeyen yapısıyla güvenle kullanılabilen bu krem, içeriği sayesinde cildin daha parlak ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Sivilce problemlerinin azaltılmasında etkilidir. Daha çok kadınlarda oluşan çatlakları iyileştirici etkiye sahiptir. Aynı zamanda çatlak oluşmasını da önlemektedir. Oksizinc krem, leke ve çil oluşumunu engeller. Bununla birlikte cilt renginin de güzelleşmesini sağlar. Paraben içermeyen bu kremi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

OKSİZİNC KREM NASIL KULLANILIR?

Oksizinc krem kremi kullanmadan önce bölgeyi mutlaka güzelce temizleyin. Kuruladıktan sonra güzelce uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde 2 veya 3 defa kullanabilirsiniz. Kremin gözle temas etmemesine özen gösterip, eğer temas ederse bol suyu ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.

OKSİZİNC KREM GÜNCEL FİYATI

Eczanelerde  satılan Oksizinc kremin 100 gramı 46,25 Liradır.

Yorum Yap

Yorum Yap