Teknoloji

Online Kafa Topu 2 Hile

Online oyun severlerin en çok indirip oynadığı Android ve IOS oyunlarından birisi de kuşkusuz Kafa Topu 2’dir. Koca kafalı karakterlerin olduğu bu uygulama futbol severlerin ilgi odağı oldu. Online oynanan Kafa Topu 2 oyunu yüzbinlerce indirmeye sahip sevilen bir oyundur.
yapımcılığını Masomo Gaming stüdyosunun üstlendiği bu uygulama sayesinle insanlar keyifli vakit geçiriyor. Koca kafa karakterlerini istedikleri özellikler ile şekillendirebiliyor.


Bitmek bilmeyen futbol müsabakaları, dünyanın dört bir yanından oyuncular, kullanabileceğiniz krampon, forma, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor. Her geçen gün kendisini güncelleyerek, kullanıcılarına iyi hizmet vermeye çalışıyor.

Online Kafa Topu Hilesi 2020 APK

Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyede olan Online Kafa Topu Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.sağlanabilmektedir.

Online Kafa Topu 2 Sınırsız Para Hilesi 2020 APK

Online Kafa Topu 2 Koca kafalı karakterlerin bulunduğu hız, tecrübe ve pratik zekaların yarıştığı efsane bir online uygulama. Bu oyun sayesinde el çabukluğu azim ve hırs etkili oluyor. Her maç 60 saniye sürer ve bu süre zarfında rakibin hanesine mümkün oldukça çok ve etkili şutlar atmanız gerekmektedir. Kafa Topu 2 Online oyununda Sınırsız para hilesi yapılamamaktadır.

İlgili Makaleler

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu