Opet 30. Yıl Akaryakıt Ekonomisi Desteği Gerçek Mi? Whatsapp'tan mesaj geldi Opet Devlet Desteği Mesajı dolandırıcılık yöntemi mi?

Kısmetse Olur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2022 Kısmetse Olur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2022

Opet 30. Yıl Akaryakıt Ekonomisi Desteği Gerçek Mi? Opet Devlet Desteği Mesajı dolandırıcılık yöntemi mi?

Son günlerde yayıgın olarak Opet devlet katkısı mesajları gelmeye başladı. Whatsapp gruplarında, Opet devlet katkısı adı altında bir ankete katılan kişilere 2000 lira para verildiğine dair bir linki paylaşımı yapılıyor.  Peki, Opet devlet katkısı nedir? Opet devlet katkısı gerçekten var mı? Opet 30. Yıl Akaryakıt Ekonomisi Desteği gerçek mi? Detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Opet 30. Yıl Akaryakıt Ekonomisi Desteği

Whatsapp gruplarında dolaşıma sokulan bir linkle Opet’le ilgili bir ankete katılan kişilere Opet devlet katkısı adıyla 2000 lira para ödeneceği iddia ediliyor. Peki bu durum gerçek mi?

Linke tıkladığınızda karşınıza Opet’in kendi internet sayfası gibi hazırlanmış bir internet sayfası açılmaktadır.

Sayfanın hemen başında “Anket sayesinde 2000 Lira alma şansınız olacak.” ifadeleri yer alıyor.

Opet benzin istasyonu fotoğrafının altında ise Opet’le ilgili 4 soruluk bir anket karşınıza çıkıyor.

DOLANDIRICILIK YÖNTEMLERİNDEN BİRİ OLABİLİR

Opet özel bir şirketle olmakla beraber devlet desteği ile ilgili bir bağı bulunmamaktadır. Bu ve buna benzer linkler dolandırıcılık yöntemidir.

LİNKE KESİNLİKLE TIKLAMAYIN

Whatsapp üzerinden sizlere gelen ve Opet 30. Yıl Akaryakıt Ekonomisi Desteği iddiasıyla yönlendirilen link kesinlikle opet'in sitesi değildir. Linke tıklamanız tavsiye edilmez.