Avustralya'da bir çiftin otobüste cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Berbat bir halde yakalanan çift ülkede gündem olurken, kendilerini savunmak için söyledikleri herkesi sinirlendirdi.

Avustralya’nın Melbourne kentinde çekilen görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Kentte bir banliyö otobüsünün arka koltuğunda cinsel ilişkiye girerken yakalanan  çifti bir yolcu engellemek istedi. Çiftin, kendilerini savunmak için söyledikleri ise herkesi şoke etti.

Çift, kimseye aldırmadan otobüsün arka koltuğunda cinsel ilişkiye girerken, yolcuların şoke olduğu görülüyor. O sırada ön kısımda oturan bir yolcu onları durdurmak için olayı video kaydı alırken, küfürlü bir biçimde çifte ‘Otobüste bunu yapamazsınız’ diye bağırmaya başlıyor.

PES DEDİRTEN SAVUNMA DİKKAT ÇEKTİ

Tepkiler üzerine adam yattığı yerden doğrularak, evsiz olduklarını ve otizmli olduğunu ifade ediyor.

Bunun üzerine çığırından çıkan yolcu, “Evsiz olman veya otizmli olman umurumda değil. Otobüste seks yapamazsın. İstersen in parka git” diye bağırıyor.

Olayın görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada gündem oldu. Birçok kişi çiftin söylediklerine sinirlendi. Bir Twitter kullanıcısı, “Ben de otizmliyim ama hayatımda böyle bir şey yapmadım’ ifadelerinde bulunurken bir diğeri ise, “Otizmliyim diyerek çocukların önünde bunu yapamazsın” yazdı. Birçok kişi adamın otizminin bahane ettiğini muhtemelen böyle bir rahatsızlığı bile olmadığını söyledi.

Avustralya yasalarına göre, kasten veya müstehcen maruz kalma nedeniyle cezai işlem başlatılabiliyor ve suçlular iki yıla kadar hapisle cezalandırılabiliyor.