GTA 6 sızıntı haberiyle gündem, oyun dünyası şokta! Grand Theft Auto 6 - GTA 6 video ve ekran görüntüleri sızdırıldı!

Tüm zamanların en çok beklenen oyunu serinin altıncısı Grand Theft Auto 6 - GTA 6 sızdırıldı! Popüler oyunun oynanış videoları ve ekran görüntüleri ünlü bir kaynak tarafından internete düşürüldü! Peki, şimdi ne olacak? GTA VI ne zaman çıkacak, nasıl bir oyun, sızdırılan görüntüler neleri içeriyor? İşte oyun tutkunlarını ilgilendiren o haberin detayları…

GTA 6 SIZDIRILDI!

Son yılların en popüler oyunu GTA VI serinin uzun süredir heyecanla beklenen devam oyunu. Geçtiğimiz gün oyun dünyasını şoke eden bir gelişme yaşandı ve Uber'i de hackleyen bir korsan, GTA 6 sızıntı haberiyle gündeme geldi. GTA 6 oynanış videoları ve ekran görüntüleri tek tek internete yüklendi. Ancak iyi haber şu ki, görüntülerin sahte olma ihtimali çok yüksek.

Oyunun yapımcı şirketi Rockstar Games henüz GTA 6 çıkış tarihi ve özellikleri gibi detayları açıklamadı. GTA 6 sızıntı haberiyle ilgili de yetkili taraftan bir açıklama gelmedi. Gündeme bomba gibi düşen sızıntı gelişmesi Grand Theft Auto 6 oyununu bekleyenleri çileden çıkardı.

Henüz oyunla ilgili çok fazla detay bilinmiyor. GTA VI'nın aktif geliştirilme aşamasında olduğu doğrulanmıştı. Serinin devamında üç oynanabilir karakter olmayacak ve fotogerçeklik özelliği gelecek.

GTAForums'da teapotuberhacker adıyla görüntülenen bilgisayar korsanı daha önce Uber'i de hacklemişti. Bu nedenle bu kullanıcının tıpkı orijinaliymiş gibi GTA 6 oynanış videoları ve ekran görüntülerini yayınlaması ciddiye alınmıyor. İfşa edilen materyaller, merakla beklenen oyun ile ilgili bazı detayları gözler önüne seriyor.

YouTube ve Twitter başta olmak üzere tüm sosyal medya alanlarına yayılan görüntülerde, yeni GTA karakterlerinin animasyonları, NPC karakter etkileşimleri, restoran soygunu ve polis çatışması sahneleri paylaşıldı. İki ana karakterden birinin kadın olduğu da bu görüntülerde seçilebiliyor.

Görüntülerde sahte olamayacak kadar iyi teknolojiler var. Diyaloglar kadar müziğin de orijina GTA ile birebir aynı olduğu söylenebilir. 

Bu arada GTA 6 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı net olarak verilmedi. Oyunun 2024 yılına kadar PlayStation 5 ve Xbox Series S/X için yayınlanacağı tahmin ediliyor.