Özcan Deniz Sevgilisi İranlı Samar Dadgar Kimdir? Samar Dadgar Instagram Adresi Nedir ?

Özcan Deniz Sevgilisi İranlı Samar Dadgar Kimdir? Samar Dadgar Instagram Adresi Nedir ?

Ünlü şarkıcı sevgilisini sosyal medyada resmen ilan etti. Şarkıcı Özcan Deniz kendisinden 23 yaş küçük İranlı bir modacı ile birlikte olduğunu sosyal medyada bir postun aldında yazdığı aşk cümleleriyle resmen duyurdu. Moda tasarımcısı olan Samar Dadgar, 26 yaşında.  Dadgar ile Özcan Deniz’in arasında tam 23 yaş fark olsa da aşklarına engel olamadı bu birlikteliğin ise geçen yaz başladığı iddia ediliyor.

Ünlü Şarkıcı Sevgilisinin Fotoğrafının Altında Aşkını böyle duyurdu:

Tam “kaybettim” dendiği zaman bulunansın. Vicdansın, Baharsın, Denizsin, Kumsalsın…Küçük kalbinle koca dünyaya kafa tutansın…İyi ki de “inatsın”,sabırsın. Onca “yok”luğa sahiplerin arasında nadide bir “VAR”SIN..

Sevgilisi Samar Dadgar’dan karşılık gecikmedi ;

” Damarlarıma aşk pompalayan ” İranlı modacı Samar Dadgar’dan ise Özcan Deniz’e yanı gecikmedi.
Dangar, sevgilisine şöyle karşılık verdi: “Gülüşüne dünyaları vermeye hazır olduğum. Damarlarıma aşk pompalayan, karnımın içinde asırlardır kelebekler uçuşturan, ondan çok şey öğrendiğim, canım yoldaşım, sırdaşım, her şeyi danışabildiğim, bana hayatımda imkansız diye bir şey olmadığını gösteren, benim değerlim, gözyaşlarımın da gamzemin de kahkahalarımın da en güzel yıllarımın anlamı, nefesimi kesen adam. Sen benim ömrümsün, sen bana can oldun. Ben de canımın değerini bileceğim. İyi ki varsın benim yârim…

İranlı modacı Samar Dadgar

Özcan Deniz Sevgilisi İranlı Samar Dadgar Kimdir?

İranlı bir moda tasarımcısı olan Samar Dadgar, 26 yaşında. Hakkında çok fazla bilgi bulunmayan güzel ile Özcan Deniz’in birlikteliğinin geçen yaz başladığı iddia edildi. Özcan Deniz önceki eşi Feyza Aktan’dan Haziran 2019’da boşanmıştı.

İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/samar.dadgar

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER