Ünlü şarkıcı Shakira ile ünlü futbolcu Gerard Pique aylar önce ayrılmıştı. Aldatılan Shakira’dan ilk kez net bir açıklama geldi!

SHAKIRA VE PIQUE CEPHESİNDE SON DURUM

Bir zamanlar dünyanın imrenerek baktığı büyük aşk, ihanet yüzünden bitti. Shakira ile Gerard Pique aylar önce ayrıldı. 12 yıldır sevgili olan ünlü çiftin iki de oğlu vardı. Ancak aldatıldığını öğrenen güzel şarkıcı, bu ilişkiyi anında noktaladı. Şimdi iki isim de yoluna ayrı ayrı devam ediyor.

İddiaya göre dünyaca ünlü futbolcu Pique başka bir kadınla birlikteydi. Shakira'dan aylar sonra gelen samimi açıklamalar ise yürek burktu. İşte o açıklamalar…

Shakira ile 12 yıllık sevgilisi Gerard Pique'nin ayrılığı magazin, sanat ve spor dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. İki çocukları olan ancak hiç evlenmeyen çiftten üzücü haber gelmişti. Ayrılıkla ilgili en önemli detay ise, Pique'nin Shakira'yı aldatması oldu.

45 yaşındaki ünlü şarkıcı, ayrılıktan aylar sonra ilk kez açıklama yaptı. Elle dergisinin Ekim sayısına konuşan yıldız isim, 35 yaşındaki sevgilisiyle ayrılığını anlattı. Fakat genç bir kadınla aldatılması hakkında yorum yapmadı.

'GERÇEKTEN ÇOK ZOR'

Konuşmanın çok zor olduğunu ve ilk defa bu konuda röportaj verdiğini söyleyen Shakira, bu ayrılığın "zor" olduğundan bahsetti. Bu süreci sindirmeye çalıştığını ve mücadelesinde çocuklarını da düşündüğünü belirtti. "Halkın gözü önünde bir insanım. Bu normal bir ayrılık değil. Benim ve çocuklarım için bu durum inanılamayacak kadar zor." dedi.

Yaşadığı süreçte kendisi için en öneli şeyin çocukları olduğunun altını çizen şarkıcı, "Hayatta bir numaralı görevim çocuklarımı korumak. Onları olumsuz söylemlerden korumaya çalışıyorum. Çok etkileniyorlar." ifadelerini kullandı. Bu sözleriyle gündeme bomba gibi düşen Shakira, ayrılık acısından çok toplum önünde güç duruma düştüğünden dem vurdu.

Haziran ayında Shakira ile Gerard Pique ortak bir basın açıklamasıyla 12 yıllık ilişkilerini bitirdiklerini duyurdu. 2010 Dünya Kupası sırasında tanışan çiftin ayrılığı dünyada geniş yankı buldu. Pique ile Shakira arasında yeni bir kriz daha çıktı. Çocukların velayetini almak için iki ünlü isim büyük bir savaşa girişti.