Bu ay, tüm ücretsiz oyunlar Amazon Prime Gaming abonelerine sunuluyor. Tüm bu ücretsiz oyunları kaçırmayın deriz!

Toplam 750 TL değerinde başarılı bağımsız oyunlar ve oyun sektörünün bilinen yapımları erişime açıldı. Koleksiyonunuza kalıcı olarak eklemeyi unutmayın. Ücretsiz oyunları hemen hızlı bir şekilde koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Amazon Prime Gaming Müşterilerinin Ekim Ayında Alacağı Oyunlar

Steam değeri 67 TL olan Middle-earth: Shadow of War, Prime Gaming kütüphanesinin ücretsiz oyunlar bölümünde henüz yer almadığı için paniğe gerek yok gibi görünüyor. Çünkü serinin ilk oyunu olan Middle-earth: Shadow of Mordor, geçtiğimiz ay sunulan ücretsiz oyunlardan biriydi. Diğer oyunlardan yaklaşık bir gün sonra bu yapım eklendi.

Fallout 76

Oyuncuları kaotik ve distopik Fallout evrenine taşıyan bu oyun, yakın zamanda The Pitt adlı yepyeni bir güncelleme aldı. Hayatta kalma yeteneğinize ve azminize inanıyorsanız, bu evren tam size göre. Oyun 349 TL Steam değerine sahiptir.

s-8e4acbc1ded5782ec8649c569511496461cbde82

WARHAMMER 2

Strateji türünün en bilinen oyunlarından biri de Steam'de 345 TL satış fiyatına sahip olan Total War serisine ait. Oyunu anladıktan sonra  saatlerce başından kalkmayacağınıza söz veriyoruz.

İstiklal Caddesi'ndeki Patlamada Ölenlerin İsimleri Açıklandı İstiklal Caddesi'ndeki Patlamada Ölenlerin İsimleri Açıklandı

Prime Gaming Dahil Prime Hizmetini Kullanmanın İlk Ayı Ücretsiz

Bu deneme süresi boyunca Prime'ın garanti ettiği tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ardından aylık 7,90 TL karşılığında hizmet üyeliğinizi yenileyebilirsiniz. Ekim ayında Amazon, Prime abonelerine ücretsiz olarak çeşitli oyunlar sunacak. Geçen ay olduğu gibi bu ay da birinci sınıf oyunlar ücretsiz olarak sunuluyor. Ekim ayında ücretsiz dağıtılacak yedi Steam oyununun değeri 850 liranın üzerinde.

7.90 TL'ye 1.850 TL Değerinde Bedava Oyun

Prime Gaming'den Eylül oyunları hala listede. Ayda sadece 7,90 TL'ye Prime üyelik satın alarak, 1,850 TL'lik oyunu sadece 7,90 TL'ye kalıcı olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca Prime Gaming'den Eylül oyunlarını ve yakın zamanda Ekim oyunlarını da kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Eylül ayının video oyunları Assassin's Creed Origins, Football Manager 2022 ve Middle-Earth: Shadow of Mordor olarak karşımıza çıkıyor. Amazon Prime aboneliğiniz varsa Prime Video dijital yayın platformunu ve Prime Gaming'i ücretsiz kullanabilirsiniz. Amazon'da Prime'a özel indirimler, aynı gün teslimat ve ertesi gün teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.