1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Pubg Bedava Uc Kodlar 2021, Pubg Bedava Uc Nasıl Alınır ?

Pubg Bedava Uc Kodlar 2021, Pubg Bedava Uc Nasıl Alınır ?

Son yılların en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan pubg oyunun da bir çok kişinin kullandığı uc kodları nasıl alınır sorusu son zamanlarda oldukça fazla araştırılıyor. Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Pubg bedava uc kodu için yazımızın detayını inceleyebilirsiniz…

Akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda sıkılmadan oynadığımız video oyunları popülerliğini korumaya devam ediyor. Pubg mobil severlerin bildiği gibi oyun içerisinde kullanılan birçok u c kodları bulunuyor. İnternette pubg oyunu için kullanılan isimlerin yanı sıra en çok aratılan konulardan biri de pubg uc kodlarıdır. Pubg mobile uc hilesi ile, oyun içerisinde birçok uc sahibi olabilirsiniz. Pubg mobile oyun içerisindeki herkesin alamadığı kıyafet, kostüm, skin, silah vs. gibi değerli envanterlere, bedava uc gönderimi yaparak sahip olmanızı sağlar. Pubg mobile uc hilesi 2021 ile, paralı olan bu uc varlığını bedava alabilirsiniz.

pubg 2021 uc kodu

PUBG MOBİLE BEDAVA UC 2021

Pubg oyunu bütün dünyayı etkisi altına alan salgın hastalıkla beraber çok oynandığı için en yüksek oyuncu sayısına yükseldi. Oyunu oynayan herkes UC’a ilgi duymaya başladı. Normalde oyunda alınan bu uclar paralı olduğundan bedava almak için bazı yöntemler aratılmaya başlandı.

İLİŞKİLİ HABER; PUBG Mobile En İyi Hangi Telefonda Oynanır ?


PUBG MOBİLE BEDAVA UC ANDROİD 2021

Android cihazlardan bedava uc almak isteyenler aşağıdaki yöntemleri kullanarak pubg mobile bedava uc 2021 alabilirler.

1. Çekilişlere katılarak bedava uc kazanmak

Son günler de artan online yayın platformlarda bazı çekilişler yapılıyor. Bu çekilişlere katılarak UC kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Çekiliş şartlarını katılacağınız bu platformlar neler?

– Nimo.tv

– NonoLive

– Dlive

2. Turnuvalara katılarak Pubg mobile bedava uc kazanabilirsiniz;

Yayıncılar kendi yayınlarında bazı düzenledikleri turnuvalara katılarak uc kazanabilirsiniz. Ayrıca bu platformlarda gerçek para ödülü kazanmakta mümkün.

3. Nimo TV ile Pubg mobile bedava Uc kazanabilirsiniz

Nimo.tv ile izleyici kitlesini artırmak amacıyla son zamanlarda hem yayıncı hem de izleyici sayısını arttırmak için bazı çekilişler düzenliyor. Bu çekilişlerde en bilineni bedava Google Play kodu vermesidir. Aynı zamanda kendi yaptığı turnuvalar ile 2000$ gibi büyük bir miktar para ödülünü oyunculara veriyor.

4. Turkcell sence ile para kazan bedava uc alabilirsiniz

Bu yöntemden sadece Turkcell olan aboneleri faydalanabiliyor. Turkcell aboneleri BiP üzerinde bulunan Sence kanalını takip ederek kendilerine sunulan Anketleri kendi bakış açılarına göre cevaplayarak para kazanabiliyorlar. Bu anketlerden kazandıkları parayı Paycell kartlarına yükleyerek bedava UC alabilirler. Paycell kart normal banka kartı gibi UC alımlarında da kullanılabilir.

5. Youtube’tan para kazanarak uc’yi bedavaya getirin

Eğer iyi bir oyuncu olduğunuza inanıyorsanız ya da farklı içerikler üretebilecek konumdaysanız bunları videoya alıp Youtube’ta paylaşın. Pubg Mobile oyunu en fazla oynanan oyun olmasının yanı sıra en fazla izlenen oyunlardan biridir. Sizin de izleyici kitleniz çok kısa bir süre içinde oluşacaktır. Bu izleyiciler videolarınızı izledikçe para kazanırsınız ve kazandığınız parayla UC almanız mümkün.”

Yorum Yap

Yorum Yap