Redekain Krem Ne İşe Yarar, Redekain Krem Nasıl Kullanılır ?

Redekain Krem Ne İşe Yarar, Redekain Krem Nasıl Kullanılır ?

Kaşıntı önleyen kremler arasında en çok tutulanlardan bir tanesi olan ve pek çok farklı dermatolojik rahatsızlığa iyi gelen bir ürün olan Redekain krem hakkında merak ettiklerinizi bu yazımız da sizler için hazırladık.

Redekain krem, hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan (lokal anestezik) ve kaşıntıyı önleyen bir ilaçtır. Redekain, derideki yıpranma, tahriş ve yanıkların sebep olduğu ağrı; çeşitli nedenlere bağlı kaşıntı, meme ucu, anüs ve dudak çatlakları, hemoroid ve böcek sokması gibi cilt tahrişlerinin sebep olduğu ağrı ve kaşıntının giderilmesinde kullanılmaktadır. Soluk borusu içine tüp yerleştirilmesi işlemi yapılırken anestezik lubrikan (kaydırıcı) olarak da kullanılır.

Redekain Krem Ne İşe Yarar

Redekain krem kesinlikle kullanım talimatlarına uyularak ve doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır. Ayrıca kremi kullanmadan önce diğer amid tipi anestezi kremlerine veya başka alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin. Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilecek aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla ayrıntı için eczacınızla konuşun.

Redekain Krem Nasıl Kullanılır ?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince mutlaka doktorunuzun direktiflerine uyunuz. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz etkiler, sağlığınıza zarar verir. İlacınızı uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz. Parmak ucuyla tedavi edilecek bölgeye ince bir tabaka halinde sürünüz ve hafifçe ovarak, cilde yediriniz. Anal fissürde (makat çatlağı), makatın dışına ve hafifçe ağzına sürülür. Günde birkaç defa uygulanabilir.

Redekain Krem Güncel Fiyatı Ne Kadar ?

Bu kremin şimdiki fiyatı 5.81 liradır

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER