Rick and Morty 6. sezon 1. bölümünde; Parlak zekalı fakat alkolik bilim adamı Rick başka dünyalara ve alternatif boyutlara çılgın kaçamaklar yaparken huysuz torunu Mortyi de zorla yanında götürür. Rick and Morty 6. sezon 1. bölümü izle 4 eylül 2022

Ricky and Morty 6. sezon 2. bölüm Bethic Twinstinct 11/09/2022 tarihinde Adult Swim'de yayınlanacak. Ricky and Morty 6. sezon 2. bölüm full izle linkini de sizlerle paylaşacağız.

Rick and Morty 6. sezon 1. bölümü 4 Eylül 2022'de yayınlanan bölümünde Smith'ler geçen sezonun serpintileriyle uğraşıyor ve Rick ve Morty, kalenin kalıntılarında yüzen uzayda mahsur kaldı.

Adult Swim kanalında ABD 'de izleyicileriyle buluşan Rick and Morty 6. Sezonun ilk bölümüyle seveneriyle buluştu.

Rick and Morty 6. Sezon 1. Bölüm Full izle

Türkiye'de Netflix bu dizinin ilk 5 sezonunu yayınlıyorken henüz 6. sezon eklenmedi. Rick and Morty, Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından Adult Swim için yaratılan bir yetişkin animasyon televizyon dizisidir. Dizi, kendi zamanlarını aile hayatı ve boyutlar arası yolculuk arasında bölüştürmüş alkolik bilim insanı Rick ve onun torunu Morty'nin maceralarını anlatır. Dizide Chris Parnell, Spencer Grammer ve Sarah Chalke'in sesi başroldeki karakterleri seslendirken diğer karakterleri Roiland seslendirir. Dizinin ilk halleri Roiland tarafından Channel 101 film festivali için hazırlanmıştır. Adult Swim, televizyon şovu fikirleri için Harmon ile görüştü; o ve Roiland iki karaktere dayalı televizyon programını hazırlamaya başladılar.

Rick and Morty Dizisinin Ana Karakterleri

 1. 1.Rick Sanchez
 2. 2 Morty Smith
 3. 3 Jerry Smith
 4. 4 Beth Smith
 5. 5 Summer Smith

Rick and Morty Dizisinin Yeni Karakterleri

 1. Müdür Gene Vagina
 2. Jessica
 3. Bay Goldenfold
 4. Brad
 5. Ethan
 6. Davin
 7. Revolio Clockberg, Jr.
 8. Alternatif Rickler ve Mortyler
 9. Bird Person
 10. Tammy
 11. Plütonyalılar

tarih-verildi-rick-and-morty-6-inci-sezonuyla-geliyor-1045454-5

Rick Sanchez: Rick Sanchez, 29 Nisan doğumlu olup Beth Smith'in babası ve Morty'nin dedesi (anne tarafından) olan dâhi bir bilim insanıdır. Kızının ailesi, Rick'in alkole eğilimi nedeniyle oğulları Morty'nin güvenliği hakkında endişe duymalarına yol açmaktadır. Çeşitli ruhsal hastalığın belirtilerini gösteren ve zamanını değerli olarak gören son derece entelektüel bir karakterdir. Okul, evlilik ve hatta aşk gibi sıradan insanların hayatında yer alan şeylerden kaçınır.

Morty Smith: Tam adı Mortimer "Morty" Smith, Sr.dır. Rick iyi kalplidir fakat kolayca üzülen 14 yaşındaki torunu Morty, sık sık Rick'in maceraları içine sürüklenir. Morty, Rick'in planlarını takip etmeye isteksizdir ve Rick durumları düzeltmek için alışılmışın dışındaki yöntemleri kullandığı için Morty bunun sonucunda sık sık travma geçirir. Jessica'ya aşıktır.

Rick and Morty 6. sezon 1. bölüm izlemek için linki sitemizde paylaşacağız. Rick and Morty serinin 6. sezon 1. bölümü Amerikan Adult Swim kanalında yayınlandı.