Rüyada Kara Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kara Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Yataktan büyük bir korku ile kalkanlar ve rüyasında kap kara bir yılan görenler için bu yazımız sizlere. Rüyanızda kara yılan görmek, kara yılan sokması ya da kara yılan kovalaması gibi sorularınızın cevabını bu yazımız da rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Burada yer alan bütün bilgiler rüya tabirleri yorumcularından ve rüya tabirleri kitaplarında alınmış olan bilgilerdir. Rüyada görülen yılan hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.


Rüyada Kara Yılan Görmek;

Rüyanızda uykularınızı kaçıracak cinsten bir kara yılan görmek, rüya sahibi için hem olumlu hem de olumsuz bir şekilde yorumlanabilir. Bu yorumlar elbette rüya sahibinin rüyayı görüş biçiminde bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fakat genel olarak rüya da kara yılan görmek, rüya sahibinin iş hayatında yükselebileceğine ve göze gireceğini göstermektedir. Rüyayı sahibinin, uzun zamandır hayal ettiği kendi işini kuracağı ve bu işte de son derece başarılı olacağına göstermektedir.

Ayrıca rüya da kara bir yılan görmek negatif şeyleri de işaret edebilir. Buna göre kara yılan görmek, aşırı derecede güçlü güçlü, gözü kara ve hırslı bir düşmana işaret edebilir. Rüya sahibine, kendisinde maddi ve nüfus olarak daha üstün insanların kin beslediklerine işaret edebilir.


Rüya tabirleri yorumcularına göre rüyada kara yılan görmenin bazı diğer yorumları şu şekildedir;

Rüyada Küçük Siyah Yılan Görmek; Bu tür rüyalar genellikle size karşı yapılacak bir iftira ya da nankörlüğün işaretidir.

Rüyada Kara Yılan Soktuğunu Görmek;

Rüyada kara yılan sokması, rüya tabirleri  yorumcularına göre pek hayra yorulmaz. Rüya sahibini maddi ve manevi olarak çökertecek, zarar uğratacak olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Öldürmek;

Rüyada kara yılan öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin, kendisine zarar vermek isteyen kişilere karşı başarılı olacağını delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Kovaladığını Görmek;

Rüyada kara yılan kovaladığını gören rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, ailesiyle arasındaki sorunların düzeleceğine delalet eder. Rüya sahibinin bir rakibi ile karşı karşıya gelip, onunla mücadele edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kara Yılan Beslemek;

Rüyasında kara yılan beslediğini gören kişinin birine büyük fedakarlıklarda bulunacağına, iyi niyetli hayırlı arkadaşlara sahip olacağına, kişinin yanlış kişilere değer verdiğini bu nedenle başının çok ağrıyacağına, dikkatli olması gerektiğine rivayet etmektedir.

Rüyada Kara Yılan Tutmak;

Rüya sahibinin karayılanı tuttuğunu görmesi boş ve imkansız hayallerin peşinden çok koşacağına, özgüven sahibi olacağına, iş hayatında saygı değer bir insan olacağına yorulur.

Rüyada Kara Yılan İle Konuşmak;

Rüyasında kara yılanla konuştuğunu gören rüya sahibi önemli bir işe imza atacağına, başka bir şirket ile anlaşma sağlayacağına ve iş yapacağına, kazancının katlanacağına, huzurlu ve mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kara Yılan Ölüsü Görmek;

Rüya sahibinin ölmüş kara yılan görmesi zor günlerinin ve sıkıntılarının ardından rahata kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, parasal sıkıntılarının çözüleceğine, artık kaygılarının ve şüphelerinin sona ereceğine, hayırlı evlatlar yetiştireceğine, çocuklarının güzel bir geleceğe sahip olacağına, işlerinin yoluna gireceğine düşmanlarına korku salacağına rivayet eder.

Rüyada Kara Yılan Yemek;

Rüya sahibinin kara yılan yediğini görmesi başarıya ulaşacağına, dertlerinin sona ereceğine, bulunduğu konuma gelmek için herkesten çok çalıştığına, eğer bir hastalığı var ise sona ereceğine, sağlıklı huzur dolu bir yaşam süreceğine delalet eder.


Rüya da yılan görmek konusunda daha detaylı bilgi için bu yazımızı okuyabilirsiniz; Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

OkuBak.com / Rüya Tabirleri

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER