Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir?

Sağlıklı kalmak, kilolardan korunmak ve cilde gençlik katmak için limon tüketen bir çok insan olmasına rağmen, limonlar ekşidir ve eğer tüm bu faydaları olmasaydı, onları tüketmek istemezdik.

Rüyada limonun görülmesi farklı şeyleri gösterebilir, ancak genellikle rüya sahibi için olumlu bir şey değildir.
Rüyada Limon Görmek, hayatınızın son zamanlarda sıkıcı olduğu anlamına gelir. 

Limon  görmek aynı zamanda bir ilişkideki mutsuzluğunuzun bir ipucudur. Ya mutlu değilsiniz ya da eşiniz değil. Daha iyi ve huzurlu bir yaşam sürmenize yardımcı olmak için eşinizle oturup konuşmanız gerekmektedir.
Limon görmek ayrıca sağlığınızın bir işaretidir.

Rüyada tadı iyi gelen limon suyu içmeyi görmek, eğer varsa hastalıktan kurtulacağınızı göstermektedir.

Sembolizm:

Rüyada görünen limon tazelik, sağlık, bakım, zindelik, ekşilik ve kötü sağlığı da temsil eder.

Rüyada limon sıkmayı görmek, finansal kayıp olduğunu gösterir. Ancak bu önlenebilir. Şu anda harcadığınız tüm para konusunda daha dikkatli olmak vicdanınızın bir işaretidir. Çevrenizdeki farklı şeylere bakmayı deneyin ve bunlardan herhangi birine yatırım yapmadan önce düşünün.

Rüyada lezzetli bir limon içmeyi görmek sağlığın iyi olduğunu gösterir. Eğer bir hastalık geçiriyorsanız, yakında iyileşeceksiniz. Ayrıca, kilo vermeye çalışıyorsanız ve rüyanızda ki limon suyunu içiyorsanız, hızlı bir şekilde kilo verdiğiniz anlamına gelir.

En Yaygın Limon Rüyaları;

Acı limon suyu içmek – Acı limon suyu içmeyi görmek, bazı hastalıkların yakında size uğrayacağı anlamına gelir.
Başka birine limon hediye etmek – Böyle bir rüya,  yaşamınızda o kişiyle yanlış bir şey yaptığınız anlamına gelebilir.
Limon kesmek – Böyle bir rüya, sıkıcı bir ilişkiden geçtiğiniz anlamına gelir. Bu kişinin eşine duyduğu büyük sevgiden ve hayal kırıklığından kaynaklanan umutsuzluğu ifade eder.

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER