Rüya Tabirleri

Rüyada Şarap Görmek Ne Anlama Gelir?

Şarap daha kadınsı bir içecek ya da öyle diyorlar! Kadınların çoğu şarabı diğer içecek türlerine tercih ediyor çünkü diğer likörlere kıyasla hala tadı çok daha iyi (tatlandırılmış şaraptan bahsediyorum).

Şarabı rüyada görmek dişil niteliklerinizi tasvir eder. Eğer bir kadınsanız ve şarap içmeyi rüyanızda gördüyseniz, cinsel ihtiyaçlarınızı tasvir eder. Genellikle, cinsel ihtiyaçlarına dikkat etmeyen kadınlar, hayallerinde kırmızı şarap içerler ve alkolün hoş tadını çıkarırlar. Böyle bir rüya, cinsel susuzluklarını görmezden gelen tüm kadınlar için bir işaretten başka bir şey değildir.

Rüyada kırmızı şarap içmek, ne tür bir rüya olduğuna bağlı olarak olumlu veya olumsuz bir işaret olabilir. İstek veya seçim yoluyla kırmızı şarap içmeyi görüyorsanız, hayatınızda bazı olumlu haberler  alacağınız anlamına gelir. Öte yandan, rüyanızda kırmızı şarap içmek zorunda kalırsanız, günahları tasvir eder. Daha önce taahhüt ettiğiniz veya gelecekte yapacağınız günahlar için başınız belada olacak.

Rüyada Şarap Görmek

Sembolizm:
Şarap, feminist davranışları, cinsel zevkleri, günahları, iyi ve kötü işleri ve bir şeye bağımlılığı temsil eder.

Rüyanızda şişeden şarap içmek, hayatınızdaki bir şeye çok bağımlı olduğunuz anlamına gelir. Alkol veya sigara bağımlısı olabilirsiniz

Rüyada kırmızı şarap ile banyo yapmak, cinsel duyguları gösterir.

“En Yaygın Şarap Rüyaları:”

Rüyada kırmızı şarap tükürmek – Birileri tarafından günah işlemek için zorlandın, ama günaha karşı koydun. 
Rüyada Kırmızı şarap atmak – Böyle bir rüya görürseniz, hayattaki tüm maddi zevklerden vazgeçiyorsunuz.
Rüyada Hediye olarak şarap almak – Böyle bir rüya görürseniz biri sizi kendi hayatına çekmeye çalışıyor.

Rüyada yalnız şarap içmek – Rüyanızda tek başınıza şarap içmekten mutluluk duyuyorsanız, önümüzdeki gelecekte sağlık ve zenginlik kazanacağınız anlamına gelir.
Rüyada şarap yapmak – Böyle bir rüya,  yaşamınızda  güçlü olduğunuz anlamına gelir.
Rüyada hastayken şarap içmek – hastaysanız ve rüyanızda şarap içiyorsanız, iyileşmeyi gösterir.

Şarabın bir rüyada yorumu belirli bir kültüre bağlıdır: Bazıları şarabı bolluk işareti olarak yorumlarken, diğerleri onu sarhoşluk ve başarısızlığın sembolü olarak görür.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu