1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sadakatsiz Dizisine Katılan Asya Günalan Karakteri Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Sadakatsiz Dizisine Katılan Asya Günalan Karakteri Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi sevenlerini ekran başına toplamaya devam ediyor. Birçok kişinin ilgiyle takip ettiği dizide şaşırtıcı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Dizinin ana karakteri doktor Asya’nın karşısına eskilerden bir tanıdığı olan Asya Ünalan çıktı. Asya karşısına çıkan bu kişinin kim olduğunu öğrendiğinde ise şoka uğradı. En az Asya kadar seyircilerinde şaşırdıkları bu olay üzerine birçok kişi Asya Günalan kimdir ? Asya Günalan’ın gerçek ismi nedir ? sorularının cevabını arıyor. İşte tüm merak ettikleriniz yazımızda…

SADAKATSİZ ASYA GÜNALAN KİMDİR ?

Sadakatsiz dizisi bu akşam yayınlanan bölümünde seyircilerine sürpriz gelişmeler yaşattı. Asya Yılmaz’ın kapısına gelen Asya Günalan karakteri kendini şu sözlerle ifade ediyor : ” Buraya sana kendi gerçeklerimi anlatmaya geldim. Baban ve ben nişanlıydık. Mutluyduk da ama sonra baban bir hata yaptı. Aldattı beni. Annenle… Sen doğduktan sonra babanla görüşmemek için direndim. Ama hep bana geldi, bana sevdiğini, bensiz yapamadığını, bensiz mutsuz olduğunu, mutlu olamayacağını hep anlatıp durdu. Sizin hayatınıza yayılmıştı bu mutsuzluk. Ama annen bunu böyle görmeyi reddediyordu. Annenle babanın arasında simsiyah bir gölgeydim. Şimdi karşındayım, senin için çok zor biliyorum. Ben buradayım. Beni affedene kadar da burada kalacağım. ”

Asya bu olayı duyduktan sonra yaşadıkları ile kıyaslama yapar çok etkilenir. Volkanın yaptıkları ile babasının yaptıklarının benzerliği ile şok olur kendine gelemez. Biranda diziye dahil olarak geçmişten sırlar veren Asya Günalan gerçekte ise usta oyuncu Bennu Yıldırımlar’dır.

Yorum Yap

Yorum Yap