salzburg chelsea maçı ne olur? salzburg chelsea tahmini 25 Ekim 2022 Salzburg Chelsea Canlı İzle Justin TV

Şampiyonlar Ligi heyecanı katlanarak devam ediyor. Salzburg Chelsea maçı bugün ekranlara geliyor. Salzburg Chelsea maçını canlı izleme isteyenler araştırmalarına hız verdi.

Salzburg Chelsea Canlı İzle

Chelsea, 2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. Maç günü için bugün Red Bull Arena'da Salzburg'u ziyaret edecek. Bu oyunu TV'de nasıl izleyeceğinizi veya ülkenizde ücretsiz olarak canlı olarak nasıl yayınlayacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Salzburg , 2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının  5. Maç günü için bugün Red Bull Arena'da Chelsea'yi ağırlayacak. Graham Potter'ın koçluğu yaptığı Blues  , E Grubu'nun zirvesinde kalmak için UCL'de üst üste üçüncü galibiyetlerini arıyor olacak.

CANLI İZLE Fenerbahçe - Giresunspor Taraftarium24 CANLI İZLE Fenerbahçe - Giresunspor Taraftarium24

Bu 2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının sonu yaklaşıyor ve yavaş yavaş kimin kalifiye olacağı belirleniyor. Bir sonraki tura girme şansı olan iki takım tam olarak bu ikisi. Salzburg , ilk dört maçta kabul edilenin üzerinde bir performans sergiledi, bir maç kazandı ve 3 beraberlik aldı.

Ancak önlerinde çok zorlu iki maç var, bunlardan biri tam olarak Chelsea'ye karşı (diğeri AC Milan'a karşı olacak ): "Maviler" Şampiyonlar Ligi'ne kötü bir başlangıç ​​yaptı , ancak iki galibiyetle. AC Milan'a karşı bir satırda liderliği ele geçirdiler ve şimdi kalifikasyonu güvence altına almak istiyorlar.