1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Şarkıcı Ferah Zeydan Kimdir? Ferah Zeydan Son Hali, Ferah Zeydan Cinsiyeti Nedir ?

Şarkıcı Ferah Zeydan Kimdir? Ferah Zeydan Son Hali, Ferah Zeydan Cinsiyeti Nedir ?

Seneler önce yayınlanan X Factor isimli yarışmada ünlenen Ferah Zeydan verdiği kilolar ile gündeme bomba gibi düştü. Peki Ferah Zeydan kimdir, Ferah Zeydan son hali nasıl..?

X Factor isimli müzik yarışmasına katılan ve güçlü sesiyle kısa sürede dikkat çeken kadın şarkıcı Ferah Zeydan, fazla kilolarından kurtuldu. 152 kilodan 82 kiloya düşen genç yıldızın son halini görenler tanımakta güçlük çekti.

Şarkıcı Ferah Zeydan Yeni Son Hali;

şarkıcı ferah zeydan
şarkıcı ferah zeydan yeni hali
şarkıcı ferah zeydan
şarkıcı ferah zeydan son hali

Şarkıcı Ferah Zeydan Kimdir?

İsmini katıldığı yarışma programıyla duyuran Ferah Zeydan, 20 Şubat 1994 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Mersin’de bir çok amatör konser veren Ferah Zeydan, Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu. Çok küçük yaşlardan beri müzikle iç içe olan Ferah Zeydan, sokak müzisyenliği yaparak tüm Mersin halkı tarafından tanıdı. Star TV ekranlarında yayınlanan X Faktör Star Işığı programıyla hayatı değişti. Yarışma sayesinde Suriye’de yaşayan ve uzun zamandır göremediği babasıyla yan yana geldi. Sinan Akçıl ile beraber yaptığı ‘Biri bana gelsin’ ve ‘Şarttır’ düetleriyle geniş bir kitleye ulaştı.

x factor ferah zeydan
x factor ferah zeydan son hali
Yorum Yap

Yorum Yap