Sevda Erginci boy meselesi ile tekrar gündemde. 1.59 metre boyundaki güzel oyuncuya sürekli uzun boylu partnerler düşüyordu. Sonunda 'boyu boyuna' bir partner bulan Sevda Erginci Instagram hesabından hayranlarına müjdeyi verdi. Peki, ünlü oyuncu yeni bir diziye mi başlıyor? Sevda Erginci partner sorununu çözdü mü? İşte ünlü oyuncudan gelen son paylaşım!

SEVDA ERGİNCİ BOYU BOYUNA PARTNER BULDU

Onur Tuna (Yasak Elma), İsmail Ege Şaşmaz (El Kızı) ve son dizi partneri Ekin Mert Daymaz (Seni Kalbime Sakladım); güzel oyuncu Sevda Erginci ile ciddi anlamda boy farkı olan partnerlerdi. 1.59’luk boyunu her seferinde çok sevdiğini, kendisinin podyuma çıkan bir manken değil, oyuncu olduğunu vurgulana Erginci’den hayranlarını güldürecek bir paylaşım geldi.

Sevda Erginci boyu ile sosyal medyada dalga konusu oluyor bazen. Oysa güzel oyuncu girdiği her rolün hakkını veren, başarılı ve yetenekli kadın oyuncularımızdan. Sadece son dönemde üst üste talihsizlikler yaşadı ve reytingler sebebiyle dizileri erken final yaptı.

Sevda Erginci 1.59 metre boya sahip bir oyuncu. Ama yukarıda adı geçen yakışıklı oyuncular son dizilerinde Erginci’nin partneri olmuştu. Aradaki boy farkı da dizi izleyicileri tarafından epey eleştirilmişti. Bu yorumlara gülüp geçse de bazen de kırılan güzel oyuncudan, boyu ile alakalı esprili bir paylaşım geldi.

Sevda Erginci Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafta sonunda ‘Boyu boyuna’ bir partner bulduğunu müjdeledi… Peki, Sevda Erginci yeni bir diziye mi başlıyor, partneri belli mi oldu gerçekten? Dediğinizi duyar gibiyiz. Fakat işin aslı çok başka… İşte, Erginci'nin güldüren Instagram paylaşımı!

Ekranlarda son olarak TRT 1'de yayınlanan ve yine erken final yapan Seni Kalbime Sakladım dizisiyle yer alan evda Erginci ve Ekin Mert Daymaz partnerliği çok sevildi. Zeynep ve Civanmert karakterlerini izleyiciler hala unutamadı. Birçok seyirci, ikilinin arasındaki boy farkını umursamazken, art niyetli bir kesimse güzel oyuncunun takoz kullandığından ve sürekli uzun partnerler bulduğundan dem vurdu.

Köpeğiyle birlikte poz veren ünlü oyuncunun bu paylaşımı kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. "Boyumu çok seviyorum. Benden başka kimse sevmiyor. Boyu boyuma" sözlerini kullanan Sevda Erginci boy meselesi ile bir kez daha gündeme gelmiş oldu.