Seversin 19. Bölümün ardından 20. bölüm merak edilmeye başlandı. Seversin dizisi FİNAL yapıyor. Seversin 12. bölüm tek parça araştırılmaya başlandı.

Seversin 19. Bölümün ardından 20. bölüm merak edilmeye başlandı. Seversin dizisi FİNAL yapıyor. Seversin dizisi hayranlarını üzecek bir haber.

Kanal D ekranlarının en çok takip edilen dizilerinden biri olan Seversin dizisi son bölüm fragmanı araştırılıyor.

Seversin 20. Bölüm Fragmanı FİNAL VERİYOR

Doya Doya Moda 2022 99.Bölüm Full İzle 1 Aralık 2022 Perşembe Doya Doya Moda 2022 99.Bölüm Full İzle 1 Aralık 2022 Perşembe

Asya ve Tolga diziyi kurtarmaya çalışırken bir taraftan da aralarındaki çekimi anlamaya çalışıyor! okubak.com Seversin yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de! Seversin dizisi birbirine zıt iki kutupta iki gencin (Asya ve Tolga) kesişen yolları ve bu süreçte yaşanan eğlenceli ve romantik hikayeyi izleyicilerle paylaşıyor. Asya, idealleri olan üniversite okumak isteyen ama bir yandan da AVM’de tezgahtarlık yaparak para kazanmaya çalışan bir genç kızıdır. Tolga ise kolay yoldan şöhret olmuş, tatminsiz bir aktördür. Asya’nın ablası Nazlı oyuncu olmak istemektedir ve Asya’yı da peşinden sürükleyerek Tolga Tuna’nın dizi çekimlerini izlemeye gider. Nazlı’nın selfie isteğine Tolga’nın kaba bir yanıt vermesi Asya’yı çileden çıkarır ve genç kadın kendini beğenmiş oyuncuya haddini bildirir.

Dizisinin yayından kaldırılmasının ardından maddi açıdan uçuruma yuvarlanmanın eşiğinde olan Tolga menajeri Nesrin’nin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı elde eder. Fakat Tolga’nın yer aldığı projede başrol için hiçbir kadın oyuncu onunla çalışmak istememektedir. Yapımcı Bahri Tolga'dan vazgeçmek üzereyken Nesrin yine imdada yetişir ve yeni bir teklifle gelir. Yeni kadın başrol oyuncusunu seçmek için herkese açık bir seçme düzenlenir. Asya'nın ablası Nazlı da oyuncu seçmelerini duyunca katılır. Nazlı her ne kadar hırslı ve potansiyeli olan bir oyuncu olsa da yaşanan tesadüflerin sonucunda Tolga ile baş rolü oynayacak kişi Asya olur. Asya hiç beklemediği bir anda ve istemeye istemeye kendini romantik komedi dizisinin başrolünde bulurken, genç kızların hayran olduğu Tolga da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerden birisi Seversin dizisi bugün Final yapıyor. İzleyicilerini üzen bir haberle karşınıza çıkan sevilen dizi Seversin son bölüm ekranlarınızda olacak.

Seversin 20. Bölüm Canlı izlemek için TIKLAYIN