Sevgilinizin mesajlarını merak mı ediyorsunuz? Kiminle mesajlaştığını göremiyor musunuz? İşte sevgilinizin whatsappına girmeniz yöntemleri...

Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Akıllı telefonlarımız sürekli sırdaşımız ve en iyi arkadaşımız oldu. Peki ya ailemiz ve diğer arkadaşlarımız? Onlarla eskisi kadar sık ​​görüşüyor muyuz yoksa WhatsApp tüm iletişim gereksinimlerimiz için yeterli mi? Şu anda mevcut olan en popüler akıllı telefon iletişim uygulaması WhatsApp'tır. Peki bu kadar sık ​​kullandığımız bu programda sevgilinizin WhatsApp sohbetlerine erişmeniz mümkün mü?

Nasıl Yapılır?

WhatsApp Web

WhatsApp uygulamasını, WhatsApp Web kullanarak bir bilgisayar tarayıcısında görebilirsiniz. WhatsApp hesabınıza bir bilgisayardan erişebilir ve zamanınızın çoğunu bilgisayar başında geçiriyorsanız ve sürekli telefonunuza bakmamayı tercih ediyorsanız mesajları görüntüleyebilir ve gönderebilirsiniz.

Bu yaklaşıma pratik olarak kendiniz erişebilir ve başka birinin WhatsApp hesabına erişmek için kullanabilirsiniz. WhatsApp Web'i etkinleştirmek için WhatsApp'ın yüklü olduğu telefona erişiminiz olması gerekir. Ardından, tarayıcıda WhatsApp Web'e erişmek için aşağıdakileri yapın. Bunlar:

·      Bilgisayardaki bir web tarayıcısında www.whatsapp.com adresine gidin,

·      Telefonunuzda WhatsApp'ı başlatın

·      WhatsApp'ı ilk başlattığınızda telefonun sağ üst köşesindeki "WhatsApp Web"e tıklayın.

·      QR kodunu bilgisayar ekranında okumak için telefonunuzdaki artı (+) işaretine tıklayın.

·      Telefonunuzdaki kamera ile QR kodunu taradığınızda, WhatsApp Web tarayıcıda etkinleştirilecektir.

whatsapp

WhatsApp Sniffer

WhatsApp mesajlarını okumanın başka bir yolu, WhatsApp Sniffer ile de mümkün olan wifi ağı üzerinden aynı ağdaki başka bir telefonu hacklemektir. Bu yöntemin anlık mesajlaşma programlarında bir geçici çözümü olmasına rağmen, denemek isterseniz birinin WhatsApp hesabına nasıl erişileceğini aşağıda ayrıntılı olarak ele alıyoruz. Örneğin, WhatsApp Sniffer, birinin WhatsApp hesabına erişmek için kullanılamaz. WhatsApp, erişimi engellemek için 2016 yılında mesajlarını şifrelemeye başladı. Sonuç olarak, bu strateji diğerlerinden daha az yaygındır. Hala aşağıdaki şekilde kullanılabilir. Bunlar:

·      Uygulamayı telefona yükleyin ve gerekli erişimi verin.

·      Bir WPA/WPA2 ağına bağlıysanız, başka birinin mesajlarını görüntülemek için başlat butonuna tıklayabilmeniz için ARP-Spoof’a izin verin.

·      İşlemi bitirin ve mesajlara erişin.

Gözetim Uygulamaları

Android ve iOS işletim sistemlerini çalıştıran akıllı telefonlarda, gözetim uygulamaları başka birinin cep telefonuna erişmenin en güvenilir ve önerilen yoludur. Çocuklarının güvenliğinden endişe duyan ailelerin, iş yerinin gizliliğini korumak isteyen şirketlerin ve güven sorunu yaşayan çiftlerin yaygın olarak kullandığı bu programlar, tam da sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde oluşturuluyor.