RB Leipzig - Real Madrid maçını canlı izle justin tv taraftarium24 canlı izle 25 Ekim 2022 Şampiyonlar Ligi maçları ekranlarınıza geliyor.

RB Leipzig - Real Madrid maçını canlı izlemek isteyenler maç saatinin yaklaşmasıyla birlikte araştırmalarını hızlandırdı.

Selçuk Sports HD Fenerbahçe - Giresunspor Canlı İzle Selçuk Sports HD Fenerbahçe - Giresunspor Canlı İzle

RB Leipzig - Real Madrid Canlı İzle

RB Leipzig, 2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftasında bugün Red Bull Arena'da Real Madrid ile karşılaşacak.

Real Madrid , 2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. Maç günü için bugün Red Bull Arena'da RB Leipzig'i ziyaret edecekBurada, ülkenizde TV'de veya canlı yayında nasıl izleyeceğiniz dahil, bu oyun hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri bulacaksınız.

Şüphesiz bu, 2022/2023 UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. Maç gününün en ilginç düellolarından biri olacak. Bir tarafta Celtic'e karşı üst üste iki galibiyetin ardından Shakhtar'dan bir puan fazla 6 puana ulaşan RB Leipzig olacak . Aralarında muhtemelen gruptaki ikinci eleme olacak, ancak son Maç Günü'nde Ukraynalılara karşı bir beraberlik yakalamaları için kazanmak önemli olacak.

Real Madrid tarafında , bir sonraki tur için biletlerini şimdiden garantilediler. 10 puanları var, 3 galibiyet ve 1 beraberlik ürünü. Teknik olarak, hem Shakhtar hem de RB Leipzig onları geçebilir, ancak grup aşamasının son maçında oynadıkları için sadece biri onları geçebilirdi. Ancak 3 puanla birinciliği garantileyecekler ve bu yüzden onların peşinden gidecekler.