Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed AlSaloussi ile öpüştüğü anları kayda alıp internette yayınladı. Sosyal medyada gündem olan Meedo ile Şeyma Subaşı öpüşme görüntüleri merak ediliyor. Peki, Mısırlı milyarder iş insanı Meedo kimdir? İşte, son dakika magazin gelişmesi...

Acun Ilıcalı'nın eski eşi ve kızının annesi Şeyma Subaşı öpüşmesi ile sosyal medyada trend listesine girdi. Bir ayrılıp, bir barıştığı Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ile öpüşmesini kaydedip sosyal medyada paylaşan Subaşı, bir kez daha gündem oldu!

MEEDO İLE ŞEYMA SUBAŞI ÖPÜŞME GÖRÜNTÜLERİ, SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Şeyma Subaşı ve Meedo, yıllardır bir ayrılıp bir barışıyor. Son olarak başkalarında teselli bulmaya çalışan ikili, tekrar bir araya geldi. Aşklarını doludizgin yaşayan çiftten yeni bir paylaşım geldi. Öyle ki, özel bir mülkün odasında çekilen bu romantik görüntüler sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkarttı. Tutku dolu öpüşme videosu Şeyma Subaşı'nı bir kez daha trend listelerinde zirveye oturttu!

Sosyetik güzel Subaşı, birbirinden renkli tatil anlarını ve keyifli pozlarını Instagram hesabından yayınlamaya devam ediyor. Sosyal medyayı aktif kullanan Subaşı, bu kez deri ceketi ve çizmelerinin içine giydiği minicik etek ve büstiyer kombini ile bir otel odasında karşımıza çıktı.

Mısırlı sevgilisi Meedo'ya sarıldığı ve öpüştükleri anları kaydeden Şeyma Subaşı öpüşme videosunun altına, 'Biliyorum, sizin tarzınız bir video değil. Kendimi biliyorum, bu benim' notunu düştü.

ŞEYMA SUBAŞI’NIN SEVGİLİSİ MEEDO KİMDİR?

Şeyma Subaşı özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. 32 yaşındaki sosyetik güzel, Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile yıllardır aşk yaşıyor. Bir süre önce sevgilisinden hamile olduğu iddia edilen Subaşı, düğün planlarını son dakika iptal etmişti. Sonrasında ayrılan çift bu ayrılığa daha fazla dayanamadı.

Mısırlı bir şeyhin oğlu olan iş adamı Muhammed Al Saloussi (nam-ı diğer Meedo) 36 yaşında. ABD'nin Florida eyaletindeki aile şirketi Alsaloussi Holding'te yöneticilik yapan Meedo’nun adına kayıtlı 11 şirket bulunuyor. Kendisi En Zengin Araplar listesinin 18. sırasında yer alıyor ve yıllık geliri 1.2 milyar dolar olarak biliniyor. Şeyma Subaşı sevgilisi Meedo ile paylaşımlarına son olarak şehvet dolu öpüşme videosunu ekleyerek sosyal medyayı salladı…