Sinem Kobal'ın son hali kameralara yansıdı! Kobal doğum yaptıktan sonra güzelliğine güzellik kattı. İşte Sinem Kobal'ın son hali...

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile olan evliliğinden ikinci çocuğu Lalin'in dünyaya gelmesiyle dört ay sonra eski haline döndü. 35 yaşındaki Kobal, en son halini sosyal medyadan yayınladı.

En çok Selena dizisindeki rolüyle tanınan sevilen oyuncu Sinem Kobal, 2016 yılında Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmişti. Kobal, 2020'de ilk kızı Lalin'i dünyaya getirdi ve şimdi ise dört ay önce ikinci kızını kucağına almıştı. Annelik sevinçlerini peş peşe yaşayan Kobal, kısa sürede eski formuna kavuştu.

Son Halini Paylaştı

Evlendikten sonra oyunculuğa ara veren Sinem Kobal, hamileliğini evde geçirdi. Instagram'da 5,9 milyon takipçisi bulunan Kobal, bu dönem boyunca fotoğraflarını paylaştı. Sevilen oyuncu, kısa sürede eski formuna kavuştu. Zayıflığını ortaya koyan oyuncunun fotoğrafları kısa sürede sosyal medyada tartışmaların zirvesine çıktı.

indir-bWCR

Doğum Kilolarından Kurtuldu

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, 2020'de ilk çocuğunu kucağına almıştı. Şimdi ise dört ay önce ikinci kızını kucağına aldı. Güzelliği ve durgun formuyla her zaman dikkatleri üzerine çeken ismin doğum kiloları duruyormuş gibi görünmüyor. Instagram'da pozlarını paylaşan Sinem Kobal, doğum kilolarından tamamen kurtulmuş gibi görünüyor. Dadı dizisiyle küçük bir çocukken oyunculuğa başlayan Sinem Kobal, Selena dizisiyle adından söz ettirdi. Sinem Kobal, 2016 yılında kendisi gibi bir oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi ve çiftin iki çocuğu var. Hamileliğinin tüm belirtilerini kaybeden ünlü oyuncu, sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarının beğenisini kazandı.

Arka Sokaklar Hülya Kimdir? Instagram Hesabı Arka Sokaklar Hülya Kimdir? Instagram Hesabı

Hiç Doğum Yapmamış Gibi

Dört ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren çarpıcı oyuncu, sosyal medyada bir fotoğraf paylaştı. Çarpıcı oyuncu doğum kilosunu hızla kaybettikten sonra fit vücuduyla herkesi büyüledi. Instagram'da 5,9 milyon takipçisi bulunan Kobal, bu fotoğrafı "Bazen" notuyla paylaştı.

Kısa Bir Sürede Resmen Eski Haline Geri Döndü

Birbiri ardına doğum yapan çekici oyuncu, kısa sürede eski formuna kavuşmasıyla dikkat çekti. Paylaştığı fotoğraflar ile zayıflığını ortaya koyan oyuncu, takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Paylaştığı fotoğraflar kısa sürede sosyal medyada tartışmaların zirvesine çıktı. Ünlü oyuncunun hayranları fiziğine övgüde bulundu.