Sokağın Çocukları 5. Sezon 3. Bölüm tek parça full İzlemek isteyenler araştırmalarına hız verdi.Sokağın Çocukları 5.sezon 3.bölüm İzleTürkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV,...

Sokağın Çocukları 5. Sezon 3. Bölüm tek parça full İzlemek isteyenler araştırmalarına hız verdi.

Sokağın Çocukları 5.sezon 3.bölüm İzle

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, en beğenilen özel yapımlarından biri olan ‘Sokağın Çocukları’nın beşinci sezonunu bugün itibariyle kullanıcılarıyla buluşturuyor. Dört sezondur soluksuz izlenen dizinin hikayesi Adana’da başlayıp Hatay ve Suriye’de devam etti, hikayenin yeni adresi ise İstanbul oldu. BluTV’nin heyecan yüklü fenomen dizisi ‘Sokağın Çocukları’ yeni sezonuyla hayranlarının karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz sezon hapishanede çetin bir mücadele veren ekibin yolu İstanbul’a düşüyor. Onur Akbay ve ekibinin İstanbul’a Demir’in eski mahallesine gelmesi yeni bir bilinmezliğe yol açacak, Sokağın Çocukları için yine nefesler tutulacak.
  • Sokağın Çocukları 5. Sezon 3. Bölüm 11 Ağustos 2022 Perşembe günü blutv ekranlarına geldi. Blutv kullanıcıları diledikleri yerde diledikleri zaman keyifle izleyebilmektedir.

Sokağın Çocukları 5.sezon 1.bölüm Full İzle