Cinsel ilişki haberleri ülkemizde ve tüm dünyada ilgi görüyor. Kamuya açık alanda yaşanan ilişkilerin görüntüleri, sosyal medyayı sallıyor!

Kamuya açık alanda cinsel ilişki yaşayan çiftlerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu kez adresi İngiltere, Liverpool. Dört çocuk annesi olduğu öğrenilen 35 yaşındaki kadının, sokak ortasında erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdiği o anlar, bir başkası tarafından çekilmedi ve sokak kameralarına yakalanmadılar. Sevişme görüntülerini bizzat kendileri kayda aldı ve sosyal medya üzerinden paylaştılar. İşte olayın iç yüzü ve sonrasında yaşanan yüz kızartıcı anlar…

SOKAK ORTASINDA CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEK MODA OLDU!

Yer: İngiltere, Liverpool. Sokak ortasında fütursuzca erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye giren 35 yaşındaki Kelly Cousins, sevişme görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Ülkesinde manşetlere taşınan genç kadının dört çocuk annesi olduğu öğrenildi. Akılalmaz sevişme görüntüsü ve bunları paylaşması başına dert açtı. Görüntülerin sosyal medyada viral olmasından sonra, mahkemeye çıkan kadının itirafı da ayrı bir gündem yarattı.

Liverpool kentinin en işlek eğlence merkezlerinden olan Concert Square'de alkollü olduğu sanılan kadın, erkek arkadaşına oral seks yaptı. Bu manzarayı gören çevredeki kişilerin ağızları bir karış açık kaldı. Kimseye aldırış etmeden cinsel ilişkiye giren çiftin görüntüleri kaydedildi. Olay sonrası kimlikleri tespit edilen Joe Firby ve Kelly Cousins, daha sonra bu görüntüleri kendi sosyal medya hesaplarından da paylaştı.

Utanmaz çiftin görüntüleri yayınladığı paylaşımda "Sırada neresi var? Crosby Sahili, Mathew Caddesi, Saint John's Garden's mı yoksa rıhtımlar mı?" notunu düşmesi de sosyal medyada tepkilere yol açtı.

Sokak ortasında gece vakti erkek arkadaşını tatmin eden 35 yaşındaki Kelly Cousins, bugün mahkemeye çıktı. Halka açık bir yerde ahlaka aykırı davrandığını kabul eden dört çocuk annesinin Ekim ayında hapse girmesine karar verildi. Öte yandan olayın ikinci kişisi Joe Firby ise mahkemeye gelmedi. Bir sonraki duruşmada iki isim de yer alacak. İngiltere basınını ve bölge halkını dehşete düşüren cinsel ilişki rezaletinin tarafları, bir sonraki duruşmaya kadar kefaletle serbest bırakıldılar.