Sonic the Hedgehog 2 Çıkış Tarihi ve Detayları

Sonic the Hedgehog 2 Çıkış Tarihi ve Detayları

Kirpinin Maceraları Devam Ediyor. Sega’nın sevilen maskotunun film uyarlaması hem oyuncu hayranlarından hem de gişede büyük bir hit aldı. Eleştirmenlerin iyileştirmek için bir çok şey olduğunu düşünmesine rağmen, Sonic’in kendisine özel hareketli tasarımı ve insan karakterlerinin sevimli kadrosu, filmin nadiren başarılı video oyunu uyarlamasını ilan etmesi için yeterliydi. Birkaç ay süren spekülasyonlardan sonra Variety, Hedgehog 2 Sonic’in yönetmen Jeff Fowler ile yine çekilmeye başlayacağı açıklandı.

Oyun dünyasının en çok sevilen mavi kirpisi olan Sonic, beyaz perdeye serisinin 2. filmi ile geri dönüyor. Paramount Pictures, ilk film Sonic the Hedgehog‘un gişe başarısının ardından SEGA’nın popüler oyun serisinin kahramanına odaklanan devam filmi Sonic the Hedgehog 2 için çalışmalara başladığını duyurdu.

İlk filmde, dünyaya seyahat etmek için boyut bükme halkası kullanan yabancı bir kirpi olan Sonic (Ben Schwartz) ile tanıştık. Sonic’i robotik deneylerinde kullanmak için süpersonik hızını kullanmak isteyen kötü Dr. Robotnik (Jim Carrey) tarafından takip edildi. Sonic, Dr. Robotnik’in kirpi yakalamak için giderek daha tehditkâr girişimlerinden kaçınmak için Tom (James Marsden) ve eşi Maddie (Tika Sumpter) ile işbirliği yapıyor.

Yaklaşan Sonic the Hedgehog 2’nin çıkış tarihi, oyuncu kadrosu hakkında bildiklerimizin ayrıntılarını inceleyelim.

Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2 için çalışmalar devam ediyor

Sonic the Hedgehog 2‘nin resmi duyurusu, kirpinin hayranları için hoş bir haber. Ancak, duyuru sadece bu ve henüz film prodüksiyona başlamadı. Film endüstrisindeki mevcut gecikmeler nedeniyle, çekimlerin yakında başlaması bekleniyor.

Peki, Sonic devam filminin ne zaman çıkacak? Ne yazık ki, bu aşamada kesin bir sonuç bulunmuyor. İlk filmin prodüksiyonu Eylül 2018’de başladı. Filmin orijinal olarak Kasım 2019’da gösterilmesi planlandı ve filmin ana fotoğrafçılığın başlangıcından çıkışına kadar bir yıllık bir sürede sağladı. Film yapımcılarının Sonic’in tasarımını devam filmine doğru ilerlediklerini varsayarsak, devam filmi için en az bir yıldan sonrasına bakabiliriz.

Bu, filmin 2021’in sonlarında piyasaya sürülebileceği anlamına geliyor, ancak Sonic the Hedgehog 2 için 2022 veya 2023’e kadar bekleyeceğimiz daha muhtemel görünüyor .

Sonic the Hedgehog 2 oyuncuları kimler?

Sonic the Hedgehog 2 oyuncuları kimler?

Devam filmi için henüz bir oyuncu duyurusu yapılmadı, ancak ilk filmde yer alan çekirdek kadronun devam filmi için yer alması kaçınılmaz olacaktır. Adam Pally ve Natasha Rothwell gibi yan aktörlerin geri dönüşü muhtemelen 2. filmin planına ve ortamına bağlı olacaktır.

Sonic the Hedgehog 2’nin konusu hakkında ipuçları

Sonic the Hedgehog 2'nin konusu hakkında ipuçları

Serinin 2. filminin ilk filminin devam niteliğinde olması 1. filmin bitiş sahnesinden birazcık kendisini belli etmişti. Kesin bir kanıt olmasa da, Dr. Robotnik’in geri döneceğini herkes hissetmiştir:)

  • Yorumlar Yok
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
BENZER İÇERİKLER