1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci Aylık Ne Kadar Kazanıyor?

Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci Aylık Ne Kadar Kazanıyor?

Son zamanların dikkat çeken isimlerinden bir tanesi olan Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci yaptığı paylaşımlar ile her geçen dakika hayran kitlesini artırmaya devam ediyor. Çıkardığı kozmetik marka ile isim değerini yükselten Selin Ciğerci’nin aylık geliri ise dudak uçuklatacak cinsten.

Selin Ciğerci Aylık Ne Kadar Kazanıyor?

Geçtiğimiz günlerde aldığı 5 milyon TL’lik lüks arabası ile çok konuşulan ünlü fenomen canlı yayında aylık kazancıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

selin ciğerci ne kadar kazanıyor?

Programa telefonla bağlanan Ciğerci “Söylendiği gibi sosyal medya reklamlarından geçen ay 400.000 değil 600.00 bin TL kazandım. Haftaya da vergimi vereceğim” dedi.

selin ciğerci

Kozmetik markasından oldukça iyi kazandığını söyleyen Ciğerci, “Böyle rakamları açıklamak doğru değil ama ben herkes örnek alsın diye anlatıyorum.

1 ay sonra 1 milyon TL’lik vergi ödeyeceğim. Siz hesap edin kaç para kazandığımı. Böyle giderse vergi rekortmeni olacağım. Bana “Oturduğun yerden para kazanıyorsun” diyorlar. Ben arı gibi çalışıyorum. Yanımda 72 kişi ekmek yiyor” dedi.

Son olarak saç serumunu piyasaya süren ünlü fenomen yakında birkaç kozmetik ürünü ile takipçilerinin karşısına çıkacağını duyurmuştu.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. admin_avatar
    1 sene önce

    ben aylık 1000 tl kazanıyorum .(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir