1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Spotify Çalma Listeleriyle Para Nasıl Kazanılır ?

Spotify Çalma Listeleriyle Para Nasıl Kazanılır ?

Son zamanlarda özellikle instagram üzerinde reklamlarını gördüğümüz “Spotify çalma listesi” olayı bir çok kişi tarafından merak ediliyor.  Peki Spotify çalma listesi ile para kazanmak gerçekten mümkün mü? Sizde Spotify kullanarak para kazanmak için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Spotify’da harika bir çalma listesi oluşturmak için saatler harcadın mı ? İzlenen takipçiler aydan aya yavaş yavaş mı ilerliyor? Oynatma listeleri oluşturmada harika olduğunuz için para alıp alamayacağınızı hiç merak ettiniz mi? İyi haber, yapabilirsin!

Spotify Çalma Listeleriyle Para Nasıl Kazanılır ?

Playlistpush.com

spotify calma listesi ile para kazanma

PlaylistPush, Spotify kullanıcılarının çalma listelerinden para kazanmalarına olanak tanıyan bir platformdur. Oynatma listesi sahipleri, dünyanın her yerinden yetenekli bağımsız sanatçılar tarafından kendilerine gönderilen parçaları inceler. Oynatma listesi küratörleri, her parça incelemesi için 1-6 ABD Doları arasında bir yerden para kazanıyor. Bununla ilgili en iyi kısım? Kaydolduktan sonra, çalma listenize en uygun türleri seçersiniz, bunun sonucunda yalnızca incelemek için bu türlere uyan müziği alırsınız.

Oynatma listenizden etkili bir şekilde para kazanmanıza izin veren çok az hizmet vardır . Çalma listesi sahipleri genellikle plak şirketleri, sanatçılar ve yöneticiler tarafından listelerine parça yerleştirmek için takip edilir. Oynatma listesi sahipleri, listelerine parça yerleştirmek için tazminat bile kabul ediyor. Spotify’ın hizmet şartlarına aykırı olduğu için bunu yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Bu, tüm hesabınızı tehlikeye atabilir ve büyümek için çok çalıştığınız oynatma listelerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Çalma listenizden para kazanmanın başka yolları da vardır; hizmetlerinizi bir çalma listesi oluşturucu olarak markalara sunmak, bir plak şirketinde iş bulmak için çalma listesindeki hünerinizi kullanmak ve hatta bunu yapacak zamanı olmayan daha büyük sanatçılar için çalma listeleri oluşturmak.

Yorum Yap

Yorum Yap