1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Spotify Tüm Cihazlardan Aynı Anda Çıkış Yapma

Spotify Tüm Cihazlardan Aynı Anda Çıkış Yapma

Spotify aboneleri için 1 cihaz sınırı olmasa da, artık kullanmadığınız cihazlardan çıkış yapmanın yolu son derece kolay. Artık oturum açtığınız bir cihaza erişiminiz yoksa, hesap ayarları sayfanızdan tüm cihazlardan tek seferde çıkış yapabilirsiniz.

Not: Spotify’daki tüm cihazlardan yalnızca web tarayıcınızı kullanarak çıkış yapmanız mümkündür. Masaüstü istemcisini Windows veya Mac’te ya da mobil uygulamayı Android , iPhone veya iPad’de kullanamazsınız.

Başlamak için, tercih ettiğiniz tarayıcınızda Spotify web sitesini açın. Zaten oturum açtıysanız, hesabınızın ayarlar sayfasına erişmek için Spotify ön sayfasından Profil> Hesap’ı tıklayın.

spotify'da tüm cihazlardan aynı anda nasıl çıkış yapılır

Ön sayfadan oturum açmak sizi Spotify web oynatıcısına yönlendirecektir. Oradan ayarlar alanına erişmek için, sağ üst köşeden hesap adınızı seçin, ardından açılır menüden “Hesap” seçeneğini seçin.

Her iki yöntem de sizi e-posta adresiniz veya abonelik planınız gibi belirli ayarları değiştirebileceğiniz Spotify hesabınızın ayarlar alanına götürecektir.

Ancak tüm cihazlardan çıkış yapmak için sayfanın alt kısmına gidin ve “Her Yerden Çıkış Yap” kategorisinin altında listelenen “Her Yerden Çıkış Yap” düğmesini tıklayın.

spotify tüm cihazlardan aynı anda çıkış yapma

Bu düğmeyi seçer seçmez, web tarayıcında Spotify hesabından çıkış yaparsın. Spotify için kullanılan hemen hemen tüm diğer cihazlar da bu noktada otomatik olarak çıkış yapmalıdır. Ayrıca, bu aşamada kullanmaya devam etmek istediğiniz tüm cihazlarda tekrar oturum açmanız gerekecek.

Yorum Yap

Yorum Yap