Popüler Stranger Things dizisinin yeni sezonu, devam eden araştırmaların konusu oldu. Peki Stranger Things dizisinin 5. sezonu ne zaman?

En çok izlenen dizi Stranger Things'in yapımcıları, yazarları ve yönetici yapımcıları Duffer Kardeşler. Raporumuzda, Stranger Things'in beşinci sezonuyla ilgili tüm merak uyandıran ayrıntıları bir araya getirdik. "Stranger Things devam edecek mi yoksa bitecek mi?" Dizinin hayranları cevabı merak ediyor. Duffer Kardeşler, dördüncü sezonunda izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatan sürükleyici dizinin sonuca ulaşıp ulaşmadığına dair yorumlarda bulundu. İşte Stranger Things'in yeni sezonunun geçmişiyle ilgili bazı ilginç gerçekler. Bu gerçekler karşısında resmen şok olacaksınız; hazır olun!

Stranger Things’in 5. Sezonu Ne Zaman?

Dizinin beşinci sezonu, Stanger Things'in yapımcıları Matt ve Ross Duffer tarafından onaylandı. Duffer Kardeşler iddialarında dizinin konusunun yedi yıl önce geliştirildiğini iddia ettiler ve o sırada dört ya da beş sezon süreceğini tahmin ettiler. Ayrıca beşinci sezonun dizinin televizyondaki son sezonu olacağı da açıklandı. Stranger Things 5. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve ne zaman yayınlanacağı hala belirsizliğini koruyor.

3512983_a2eb719f4ae3289feb1fe3e283188f10_640x640

Stranger Things’in Konusu Nedir?

1980'lerin başı, küçük Hawkins, Indiana kasabasındaki Stranger Things'de tasvir edilmiştir. Amerika Birleşik Devletleri Enerji Bakanlığı'nın Hawkins Ulusal Laboratuvarı, bilimsel araştırmalar yürüttüğünü iddia ediyor, ancak gerçekte, insanları gizlice paranormal ve doğaüstü testlere tabi tutuyor. İstemeden "Baş Aşağı" boyutuna bir kapı açarlar. Sonuç olarak, Hawkins'in bilgisiz vatandaşları acı çekmeye başlar. Will Byers, ilk sezonun başlangıcına işaret eden Kasım 1983'te Baş aşağı’dan gelen bir varlık tarafından kaçırılır. Kasabanın polis şefi Jim Hopper ve Will'in annesi Joyce onu aramaya başlar. Psikokinetik güçleri olan küçük bir çocuk olan Onbir, aynı anda tesisten kaçar ve Will'in arkadaşları Mike, Dustin ve Lucas'a Will arayışında yardımcı olur.

Youtube Neden Açılmıyor 13 Kasım 2022 Youtube Neden Açılmıyor 13 Kasım 2022

Ekim 1984, ikinci sezonun başlangıcını işaret ediyor. Will kurtulur, ancak çok az kişi ayrıntıların farkındadır. Will'in ailesi ve arkadaşları, Will'in hala oradaki varlıklardan etkilendiğini duyduklarında Baş aşağı boyutta toplum ve insanlık için daha da büyük bir tehdit oluşturduğunun net bir şekilde farkına varırlar.