Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan paintball oynadı, attığını vurdu! Selçuk Bayraktar'ın eşi, Bayraktar takımının yıldızı oldu!

SÜMEYYE ERDOĞAN PAİNTBALL OYNADI

Sümeyye Erdoğan Bayraktar paintball maçı ile sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı ve SİHA'ların mimarı Selçuk Bayraktar'ın eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın piknik sırasında yaptığı maçın videosu binlerce beğeni aldı.

KADEM tarafından düzenlenen piknikte Bayraktar takımında yer alan Sümeyye Erdoğan'ın kamuflaj giyip paintball oynadığı o anlarda, ortaya unutulmaz görüntüler çıktı. Attığını vuran ve maçın yıldızı olan Erdoğan'ın takımı paintball müsabakasını kazandı. Bayraktar, KADEM adlı sivil toplum kuruluşunun bir üyesi. Kadınların onuruyla yaşayabileceği adil ve güvenli bir toplum inşa etmek amacıyla kurulan ve hizmet veren KADEM'in çalışanları Kocaeli'de bir piknik düzenledi. Hafta sonu aileleriyle birlikte pikniğe katılan kişiler, ormanlık alanda paintball oynayarak eğlenceli vakit geçirdi.

Hürriyet'in haberine göre organizasyonda en eğlenceli aktivite paintball maçı oldu. Sümeyye Erdoğan Bayraktar paintball savaşına Bayraktar adlı takımla katıldı. Kamuflaj kıyafetini giyip sahaya inen Erdoğan Bayraktar, yaklaşık 1 saatin sonunda kazanan tarafta yer aldı. Bayraktar takımı, Sümeyye Erdoğan'ın isabetli atışlarıyla maçı 3-0 skorla kazandı.

Sümeyye Erdoğan Bayraktar, KADEM pikniği ve paintball maçıyla ilgili bir konuşma yaptı. Erdoğan, "Adrenalin iyi geldi. Normalde yoğun çalışıyoruz. Arkadaşlarla ilk kez iş dışında keyifli bir paylaşım yaptık. Ekip ruhumuza iyi geldi bu da." dedi.

Paintball maçında Bayraktar takımının bir diğer oyuncusu Hatice Çolak, Sümeyye Erdoğan Bayraktar'ın performansını öve öve bitiremedi. "Sümeyye ablanın içinden komando çıktı resmen. Kim mi kazandı? Tabi ki iyi olan." sözleriyle o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya bu maçı ve Bayraktar'ın performansını öve öve bitiremezken, Sümeyye Erdoğan Bayraktar Twitter'da gündem oldu. İşte bazı yorumlar:

“Karı koca birlikte havada, karada göz açtırmıyorlar maşallah.”

“Mücadeleci, hedefe odaklı ve kararlı olmak başarının anahtarları. Tümü de kendisinde var maşallah.”

“Bayraklar, Bayraktarlar sayesinde inmeyecek.”

“Her Türk asker doğar.”

“Abla vur dedik öldürdün. Yıldırım Harekâtı- 1”