Tales of the Walking Dead dizinin merakla beklenen yeni bölümü ne zaman yayınlanıyor. Tales of the Walking Dead dizini AMC kanalı yayınladı mı?

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 5.Bölümü izlemek için merakle bekleyen hayranlarına güzel haber. Dizinin yeni bölümü yayınlandı. 

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 5.Bölümü Türkçe Altyazılı izlemek için dizinin yayınlanacağı 10 Eylül 2022 tarihini beklemelisiniz. Tales of the Walking Dead 1.Sezon 5.Bölümü Türkçe Dublajlı izleme imkanı da bulacaksınız.

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 5.Bölümünde Noir gibi bir kırık hafıza gerilim filminde, genç bir yabancı aniden tehlikeli, yabancı bir kasabada oraya nasıl geldiğini hatırlamadan uyanır; kasaba halkının onu neden cinayetle suçladığını ortaya çıkarmak için kırık zihninin parçalarını bir araya getirmesi gerekiyor.

Tales of the Walking Dead 5. bölüm

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 5.Bölüm Full HD

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 5.Bölüm Full HD izlemenin yanı sıraaynı zamanda dizinin yanın tarihlerine de göz atabilirsiniz

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 1.Bölüm "Evie/Joe" 14 Ağustos 2022

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 2.Bölüm "Blair/Gina" 14 Ağustos 2022

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 3.Bölüm "Dee" 21 Ağustos 2022

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 4.Bölüm "Amy/Dr. Everett" 28Ağustos 2022

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 5.Bölüm "Davon" 4 Eylül 2022

Tales of the Walking Dead 1.Sezon 6.Bölüm "La Dona" 11 Eylül 2022

Tales of the Walking Dead Dizisi Hakkında

Tales of the Walking Dead, Scott M. Gimple ve Channing Powell tarafından yaratılan bir Amerikan kıyamet sonrası korku drama antolojisi televizyon dizisidir. Dizi The Walking Dead isimli dizinin devamı niteliğindedir. The Walking Dead evreninden hem yeni hem de eski karakterleri tek tek takip edecek epizodik bir antoloji.

Yayıncı kanal: AMC+

Senarist: Scott M. Gimple, Channing Powell

Müzik: Daniel Wohl, Morgan Kibby

Tales of the Walking Dead Oyuncuları

Kersti Bryan, Lauren Glazier, Loan Chabanol, Olivia Munn, Rachael Markarian, Samantha Morton, Chelsea Reuter, Anthony Edwards, Parker Posey, Terry Crews, Danny Ramirez, Daniella Pineda, Jillian Bell