1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Telefon İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir ?

Telefon İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Nelerdir ?

Sosyal medyanın hayatımızın her alanında olduğu bu dönemde artık sosyal medyadaki profillerimiz birer kartvizitimiz haline geldi. Bununla beraber her geçen gün artan sosyal medya kullanımı her birimiz için fotoğraf çekmeye ilgi uyandırmış görünüyor. Ancak fotoğrafları çekmek kadar onları düzenlemeninde çok önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Fotoğraf düzenlemek dendiğinde akla ilk olarak profesyonel fotoğraf düzenleme programları gelir. Bu programları kullanmak belli bir tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Bu sebeple biz sizler için günlük hayatta fotoğraflarınıza efekt vererek onları daha canlı hale getirmeyi amaçlıyoruz. Şimdi sizlere önereceğim en iyi fotoğraf düzenleme programları sayesinde kendi işinizi kendiniz görebilecek ufak basit düzenlemeler sayesinde fotoğraflarınızı daha ilgi çekici hale getireceksiniz. Buda sosyal medya etkileşimlerinizi artıracaktır diye düşünüyoruz.

fotoğraf düzenleme programları

Buna da Bakabilirsiniz; 2021 Yılının En İyi PS5 Kulaklıkları, Her Bütçeye Uygun PS5 Kulaklıkları!


En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları !

VSCO

En çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Aynı zamanda Instagram gibi düzenlediğiniz fotoğrafları akışta sergileyebilirsiniz. Kendine özgü ücretsiz 10 adet filtre seçeneği bulunan VSC sizi klişeleşmiş filtreler kullanan kullanıcılar arasından sıyıracaktır.

7 günlük ücretsiz deneme sürümünden sonra yıllık 137,99 ya da aylık 11,50 liraya tüm özelliklere sahip olabilirsiniz.

ZONER PHOTO STUDİO:

Zoner photo studio ücretsiz uygulaması ile  fotoğraflarınızı rötuşleyebilir, daha estetik ve ilgi çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.  Zoner photo studio sayesinde raw dosyalarını düzenleyebilir ve resimlerinizin tonunu ayarlayabilir ve içerisindeki birçok efekti kullanabilirsiniz. Üç boyutlu fotoğraf yapma özelliğine sahip uygulamada diğer sosyal medya uygulamalarına direkt paylaşım yapabilirsiniz

Adobe Photoshop Express:

Odak değiştirerek belli bölgelere bulanıklık verme, kırmızı göz düzeltmesi , leke çıkarma özelliği sayesinde profesyonellerinde tercihidir. Doygunluk , filtre , kırpma ve bazı düzenleme işlemleri yapılan uygulamada tüm özelliklerden yararlanabilmeniz için aylık ücret ödeyerek üye olmanız gerekmektedir.

SNAPSEED:

Diğer uygulamalara göre ücretsiz olarak daha fazla filtreyi kullanıcılara sunmasıyla tercih edilen google tarafından geliştirilen 50 Milyondan fazla indirilen fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.  RAW dosyalarını açabilen uygulama aynı zamanda en fazla olumlu dönüş alan uygulamalardan biridir. Bu uygulama ayrıca size kendi filtrelerinizi yaratma imkanıda veriyor. Android ve İOS ile uyumlu bir uygulamadır.

PRİSMA:

Uygulama modern sanat efektleriyle bilinirken size diğer uygulamalarda hızlı paylaşım ve ücretsiz birçok efekt deneyimi sağlıyor.

Prisma uygulamasının kendine özel topluluğu bulunmakta olup fotoğraf düzenleme uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği şüphesiz ki çeşitliliği ve hergün yeni filtreleri kullanıcılarına sunması.

Premium abonelik fiyatları : 1 aylık abonelik fiyatı 52,99 lira iken 12 aylık abonelik fiyatı ise 199,99 liradır.

Yorum Yap

Yorum Yap