1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Telegram Kripto Para Grupları; Telegram Kripto Para Pump Grupları

Telegram Kripto Para Grupları; Telegram Kripto Para Pump Grupları

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza daha çok giren dijital paraların en bilinen ismi olan Kripto paraların en çok konuşulduğu ve gelişmelerinin yaşandığı telegram gruplarını bu yazımız da sizler için hazırladık. Telegram’da yer alan Kripto Para kanallarının listesi bu yazımız da sizlerle.

2021 senesi itibariyle Telegram artık kripto para alımı, satımı üzerine fikir alış verişi yapanlar için bir buluşma noktası haline geldi. Kripto trading sinyal gruplarında uzman kripto para alım satımı üzerine fikir alış verişi, trading sinyalleri haberler, teknik analizlerde Telegram gruplarında paylaşılmaktadır. Kripto Trading sinyalleri, kârı en üst düzeye çıkarmak için kripto alım-satımı ve trading konusunda önerilerde bulunan bir grup uzman trader ve analist tarafından araştırılmaktadır. Telegram popüler olmadan önce Slack üzerinden bu bilgiler paylaşılıyordu karmaşık olmasından dolayı tüm Kripto para grupları Telegrama’a geçti.

İlgili İçerik; En İyi Telegram İndirim Kanalları, Alışveriş Fırsatlarını Paylaşan Telegram Grupları

En İyi Telegram İndirim Kanalları, Alışveriş Fırsatlarını Paylaşan Telegram Grupları


En İyi Telegram Kripto Para Grupları Listesi 2021;

1- Kripto Türkiye;

Kripto para dünyasına kendini adamış kişiler üyelere sürekli bilgiler veriyor. Bunun dışında Kripto para dünyasındaki en güncel haberler ve öğretici metinlerde bu grupta paylaşılıyor.

Katılım linki : https://t.me/KriptoTurkiye-


2- Bitcoin – Altcoin Yardımlaşma Grubu

İsminden anlaşılacağı ötürü Bitcoin-Altcoinler hakkında bilgi alış verişinin yapıldığı bir grup iki bin kişiden fazla üyesi olan aktif bir grup.

Katılım linki : https://t.me/kriptoburakgrubu

3- Kripto Emre

Kripto paralar hakkında tahminlerin, duyumların ve analizlerin paylaşıldığı bir Telegram grubu.

Katılım linki : https://t.me/kriptoemre


4- Mak Investment

Kripto paralarla ilgilenenler bir şekilde MAK’ı duymuştur. Duymadıysa da duyması gerektiğini düşünüyorum. Kendisi harika paylaşımlar yapan bildiklerini insanlarla paylaşmayı seven hep beraber kazanalım içgüdüsüne sahip bir insan. Grupta çok kaliteli paylaşımlar yapıyor.

Katılım linki : https://t.me/makinvestment


5- Rocket Wallet

Telegram’da en hızlı büyüyen kripto trading kanallarından biri olan Rocket Wallet , sürekli olarak iyi kalitede sinyaller sağlama konusunda sağlıklı bir geçmişe sahip. Aralarında kripto para trading’inde on yıldan fazla deneyime sahip olduklarını iddia eden Fransız iki deneyimli trader tarafından yönetiliyor.

Katılım linki : https://t.me/RocketWallet_Official


6- BeInCrypto Trading Türkiye

BeInCrypto Trading Türkiye, ana şirketi BeInCrypto.com‘dan bir grup trading uzmanı tarafından yönetilen bir topluluktur. BeinCrypto, kripto para haberlerinin ve teknik analizlerin gerçek zamanlı ve tarafsız raporlanmasına odaklanarak dünya çapında en çok ziyaret edilen kripto para haber sitelerinden biridir.

Katılım linki: https://t.me/BiCTRTradingGroup


7- Binance Türkiye

Bu grup, Binance’in Türkiye ekibinin oluşturduğu resmi bir grup bu grupta kripto paralar ile ilgili olarak son haberler de ilk olarak bu kanalda paylaşılıyor. Buna ek olarak, borsa ile ilgili son haberler ve kripto para sektöründeki son gelişmeleri de bu kanal aracılığı ile takip etmek mümkün.

Katılım linki: https://t.me/BinanceTurkish

Yorum Yap

Yorum Yap